Re: [TO][Ateş ve Kılıç] & BATTAL GAZİ (Yardım)

Users who are viewing this thread

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,293326.0.html

Bu mod için bize yardım edecek haritacı ve ya haritacılar aranıyor yardımlarınızı bekliyoruz şimdiden sağolun

Arkadaşlar başka biri bulmak yerine 2-3 günde harita öğrenimine ayırsanız daha yararlı olur sizin için.

Hem istediğiniz türden kendi kafanıza göre güzel bir harita çizebilirsiniz haksız mıyım.? :smile:

Cloudy said:
Arkadaşlar başka biri bulmak yerine 2-3 günde harita öğrenimine ayırsanız daha yararlı olur sizin için.

Hem istediğiniz türden kendi kafanıza göre güzel bir harita çizebilirsiniz haksız mıyım.? :smile:
Aslında haklısında 8-10 tane güzel ve farklı kale iyi iş görürdü
mesela zaman kazanabilmek adına

Donjuan_dejavu said:
Cloudy said:

Aslında haklısında 8-10 tane güzel ve farklı kale iyi iş görürdü
mesela zaman kazanabilmek adına
Zaten ekip işi zaman işi demek :smile: Bunu biliyorum ama sizin harita yapmanız mod için daha sağlam adımlar olur

Harita yapmak mesele değil. :smile:
Bir tane harita yapmayı düşünüyorum. Belki 2.
Ama daha fazlasını yaparsam modla uğraşamam.
Kenarda köşede Wfas haritası olan veya yapmak istedği bir harita olan ve paylaşmak isteyecek birilerinin haritası yeterli. Onun haritasının modu olur, benim modumun haritası olur.
Edit mod aç, alt+enter, ctrl+e mutlaka herkes denemiştir.

Yöneticiler kapa derse veya başka bir foruma taşırsa bir şey diyemeyiz ama doğrudan bir Wfas mod forumu yok. Bize de fazla kişinin uğraşmadığı Wfas haritası lazım. %100 aynı şey değil.

Back
Top Bottom