WB PWMOD Rehberi

Users who are viewing this thread

erennuman_mb said:
PW_4_beta3 modunu konusundan indir(mirror olan).Sonra modules e at.Extract Here a bas ve tamam.

En son PW_4beta4 çıktı diye biliyorum ama?

Edit: Yanlış biliyormuşum.

Edit2: Hatta benimki beta2 versiyonuymuş. Oynamayalı uzun zaman olmuş belli ki. Hangi serverlarda takılıyorsunuz? Old_But_Gold kapandı sanırım.

erennuman_mb said:
Evet Old_but_gold kapandı. Bence en iyi RP yapılan server RCC_PW şuan.

Sana katılıyorum.Bir ara Skipper ile ben bir kişinin köleleri olmuştuk.Öyle gerçekçi ve zevkli birşey yoktu ya  :lol:

bu serverlerle ilgili bir sorun var bende modun sadece bir tane serverini görüyorum,

wi-fi den bağlandığımda yaklaşık 10 server oluyor ve bu modun sadece bir serveri oluyor.
Vınn dan girdiğimde yaklaşık 30-40 server oluyor ve bu modun 4-5 serveri bulunuyor
ben wifi den oynucam oyunu ama tek server var sadece bunun çözümü varmıdır, nasıl yapıcaz.

sever sorununu çözdüm orası tamam ama modda anlamadıgım bir sey var ,

oyunda altını nerden kazanıcaz?
oyunda bir karakter menüsü var mı? yeteneklerimizi nerden görebiliriz?
level atlanıyor mu? bazı eşyalar güc istiyor onları almak icn gücümüzü nerden nasıl artırıcaz?
oyunda suan okcuym belki bilgi icin gerekebilir diye yazim.
birde okcular icin bir yerde avcılık fln gördün galiba o nasıldır? bize ne getirir?
ekme toplama isinii okcular yapabilirmi?

bnları bilmedigim icin mod sarmıyor yardım ederseniz sevirim, biraz cok oldu farkındayım :smile:

SFKZTRK said:

level atlanıyor mu? bazı eşyalar güc istiyor onları almak icn gücümüzü nerden nasıl artırıcaz?
birde okcular icin bir yerde avcılık fln gördün galiba o nasıldır? bize ne getirir?

bnları bilmedigim icin mod sarmıyor yardım ederseniz sevirim, biraz cok oldu farkındayım :smile:

1-Altını maden kazarak,odun satarak,mühendislik yaparak,diğer oyunculara yardım ederek (doktorluk,paralı askerlik,korumalık yada rol ile yapılan herşey) yada onları soyarak kazanabilirsin.Kale sandıklarınıda kırabilirsin
2-Hayır yok.Yeteneklerin eğitimini aldığın çubuğa baktığında yazıyor
3-Hayır.Güç isteyen eşyalar için daha güçlü bir sınıf seçmelisin.Örneğin footman-man at arms-sergeant ve lord sınıfı her türlü silahı kullanabilir.Atlarda ise MAA-Lord-Lancer her atı kullanabilir (MAA Plated charger kullanamaz).
4-Herkes avcılık yapabilir.Avını öldürdüğünde yere et düşer.Alır yersin,satarsın5
5-Hayır sadece serfler yapabilir

SFKZTRK said:
bu serverlerle ilgili bir sorun var bende modun sadece bir tane serverini görüyorum,

wi-fi den bağlandığımda yaklaşık 10 server oluyor ve bu modun sadece bir serveri oluyor.
Vınn dan girdiğimde yaklaşık 30-40 server oluyor ve bu modun 4-5 serveri bulunuyor
ben wifi den oynucam oyunu ama tek server var sadece bunun çözümü varmıdır, nasıl yapıcaz.
Böyle birşey olacağını sanmıyorum.Filtre ayarlarına bak istersen belki pinge göre vesaire filtrelemişsindir.

Arkadaşlar kalabalık serverlerde kolay kolay rp yapılmıyor.NA_PW,United_HCRP gibi yerlerde yapılır belki.Orada ise ping çok.RP Yapan insan fazla yok adamlar sırf para zırhlanıp adam kesmek için geliyor.

GhosTR said:
SFKZTRK said:

1-Altını maden kazarak,odun satarak,mühendislik yaparak,diğer oyunculara yardım ederek (doktorluk,paralı askerlik,korumalık yada rol ile yapılan herşey) yada onları soyarak kazanabilirsin.Kale sandıklarınıda kırabilirsin
2-Hayır yok.Yeteneklerin eğitimini aldığın çubuğa baktığında yazıyor
3-Hayır.Güç isteyen eşyalar için daha güçlü bir sınıf seçmelisin.Örneğin footman-man at arms-sergeant ve lord sınıfı her türlü silahı kullanabilir.Atlarda ise MAA-Lord-Lancer her atı kullanabilir (MAA Plated charger kullanamaz).
4-Herkes avcılık yapabilir.Avını öldürdüğünde yere et düşer.Alır yersin,satarsın5
5-Hayır sadece serfler yapabilir

SFKZTRK said:

Böyle birşey olacağını sanmıyorum.Filtre ayarlarına bak istersen belki pinge göre vesaire filtrelemişsindir.

Arkadaşlar kalabalık serverlerde kolay kolay rp yapılmıyor.NA_PW,United_HCRP gibi yerlerde yapılır belki.Orada ise ping çok.RP Yapan insan fazla yok adamlar sırf para zırhlanıp adam kesmek için geliyor.

Çok teşekkür ederim bilgilerin işime yaradı. Bir şey daha sormam lazım kaledeki kasayı ne ile patlatabiliriz?, onun içinde ayrı bir sınıf olmak gerekiyor mu?

Outlaw-Brigand class'ı ile rahat kırarsın.Sürekli denemelisin.9 da 1 şans var diye biliyorum.Onun dışında her class açabiliyor ancak uzun sürüyor diye biliyorum.

GhosTR, çok teşekkür ederim sayende oyunu çözüp zev almaya baslıyorum. bu kadar soru üzerine bir soru daha sormak ayıp olacak gibi biraz cahillik iste :grin:  son olarak merak ettiğim bir sey var  "Kaleyi fethetmek nasıl oluyor? kaleyi temizliyorum kapıları kırıp bayraga ulasıyorum ama alınmıyor sanırım bunun icinde bir sınıf sartı var gibi..

tüm yardımların icin tekrar tesekkürler..

Rica ederim.Kaleyi fethetmen için diğer krallıkla savaş içinde olman gerekli.Ayrıca kendi kalenden bir tane Bayrak almalısın.O Bayrak elindeyken düşman kalenin bayrağına basılı tutunca o süre bittiğinde alıyor.Savaş açmak için lord olman gerekiyor.Lord isen ESC>Faction Administration>Declare Hostile diyerek savaş ilan ediyorsun.Bir sınıf şartı yok.

windos güvenlik duvarı yada wifinin güvenlik duvarından kaynaklanıyor onları kapat öyle gir tüm serverler çıkar ama oyundan çıkınca geri aç nolur nolmaz, gireceğin zaman kapatırsın.

Back
Top Bottom