PW 4.4 Yardım

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Dllinjected

Recruit
Merhaba arkadaşlar öncelikle forumda yeniyim konuyu nereye açacağımı bilmediğim için buraya açtım yanlış yerdeyse lütfen taşıyın

Arkadaşlar ben dün PW 4.4 ü indirdim ve bir servere girdim ama çok feci bir şekilde kasmaya başladı grafikleri en düşüğe getirdim max performans: %160 diyor ama hala feci şekilde kasma var acaba yanlışmı indirdim ?  :cry: :cry: :sad: :sad:

Ekran ayarlarından Direct X7 yaparsan düzelebilir, ya da sunucudan kaynaklı olabilir.

Dllinjected said:
Merhaba arkadaşlar öncelikle forumda yeniyim konuyu nereye açacağımı bilmediğim için buraya açtım yanlış yerdeyse lütfen taşıyın

Arkadaşlar ben dün PW 4.4 ü indirdim ve bir servere girdim ama çok feci bir şekilde kasmaya başladı grafikleri en düşüğe getirdim max performans: %160 diyor ama hala feci şekilde kasma var acaba yanlışmı indirdim ?  :cry: :cry: :sad: :sad:

Pingin nasıl ?

Mesela Direk Bağlı Olduğun Yer Kafalarına Göre Düşürebiliyorlar. Yada Bir Program Mesela Online Olması Gereken Bir Program İnterntte Dolaşırken Hissettirmiyor Olabilir Fakat Oyuna Girince Fark Ettirir. 

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom