Oyundan Zevk Almak

Users who are viewing this thread

Krallığımı kurdum. Yakında evleneceğim. Kaleler şehirler aldım ve güzel bir ordu kurdum. Birçok savaş yaptım. Sonuç olarak oyuna dair yapılabilecek çoğu şeyi yaptığımı zannediyorum ve oyun monotonlaşmaya başladı. Oyundan daha fazla zevk almak için neler yapabilirim?  :cool:

Kardaş Türkçe Forumdan iş çıkmayacak gibi ya da warbandın üstadları oyundalar. İngilizce forumdan bir kaç yanıt:
  Zorluk seviyesini artır.
  Sadece piyade olarak oyna.
  Yeni bir karakter aç, hangi krallığa hizmet edeceğine ve daha sonra hangi krallıkla rekabet edeceğine karar ver. Sadece hizmet ettiğin krallığın zırh ve silahlarını kullan. Yani onlardan biri ol. Bazılarını deyişiyle: roleplay.
  Özellikle son olanı yeniden oynanabilirliği artırıyor.
Edit: Quote from Kenoxite

-Atını öldür.
  -2h kılıç al ve yanına aynı şekilde silahlanmış NPC lerini al.
  -Köylere saldır.
  -Köylüleri öldür ve köyleri yağmala
  Have Fun :wink:
  Edit: alperiusturko, Try some mods; I strongly recommend the mod tEatRC for you.
  Edit: Quote from Captured Joe

Adamlar yazıyo devamı da var. :shock:

ben zaten piayde olarak oynuyorum ve hanhgi krallıktan olursam onun gibi kuşanıyorum zırhlarımı silahrımı

Bir Krallığı tamamen ele geçir. tüm lordlarını tüm şehirlerini tüm kalelerini. oyunun başında sanki kral olarak sen başlamışsın gibi olsun.

Bunu yapmak gerçekten zordur.

Bunu yaptıktan sonra amacın lordlarla aranı iyileştirmek olsun. büyük lordlarla ilişkini 40 ın üstüne çıkar küçüklerle 20 nin üstüne..

Zevkli olacaktır.

Ancak bir an önce imparatorluk kurayım diye de uğraşmamalısın.

Tatura said:
Bir Krallığı tamamen ele geçir. tüm lordlarını tüm şehirlerini tüm kalelerini. oyunun başında sanki kral olarak sen başlamışsın gibi olsun.

Bunu yapmak gerçekten zordur.

Bunu yaptıktan sonra amacın lordlarla aranı iyileştirmek olsun. büyük lordlarla ilişkini 40 ın üstüne çıkar küçüklerle 20 nin üstüne..

Zevkli olacaktır.

Ancak bir an önce imparatorluk kurayım diye de uğraşmamalısın.
Geçireceğin Krallık Ya Rodok Ya Veagir Yada Nord Olsun Baya Zorlanırsın zor seviydeyde tabi katılıyorum bunu yapmak gerçekten çok ve çok zordur benden tavsiye bu 3 krallıktan birisini ele geçirmeye bak

Back
Top Bottom