Oyunda köylerden gönüllü toplayamıyorum

Users who are viewing this thread

Toplayamazsın çünkü o köy hangi devletinse ilk o devletin lordu olman gerek.Birde köylerden asker toplamayı önermem.Paran varsa paralı asker kamplarına git.

Ama video izliyorum adam ın bütün krallıklarla ilişkisi sıfır yanı derebeyi değil hiçbir devletin ama toplayabiliyor

Tırpancıdır o, köylü yani. Onlar terfi edilmiyor normal asker olarak. Haydutlar tereyağı keser gibi keser onları sen paralı asker al hanlardan.

Milis olarak terfi edilir Tırpancı (milis) bu şekilde. Normal krallık askeri olamaz, köyden aldığın gönülllüler! Hangi videoymuş at bakalım, moddur o nativede yok öyle bişe.

https://www.youtube.com/watch?v=ydlEGk70yVo  al bak ilkten itibareen zamosye köyü görevine kadar izle gönüllü topla yazıyo 7.dakikadan sonra
adam geliştirede biliyo ben hem gönüllü toplayamıyorum hemde gelişitremiyorum ister gönüllü olsun ister paralı asker :mad: :mad: :cry:

anlamadın yani kırımın göçerlerini yükseltemiyorum bayrak vb şeyler yapılmıyo çıkmıyo okutucuk

Tatar köyünden Göçer alınıyor ve terfi ediliyor mu? :shock: Ben daha önce hiç denk gelmedim, ama rus köyünde aldığı sopalıları veriyordu bana oyunda her köyden.

Arkadaşım sorunu çözdüm versiyon farkından dolayı imiş bende 1.138 var 1.143 e güncelledim düzeldi yinede sağol

Versiyon farkı mı? Benim oyunun sürümüde 1.143 ama o göçerleri terfi ettirme yok .s .s

Ne uğraşıyorsunuz ki gönüllü ile. Alın 1 tane paralı isveç askeri, full ekipman donatın sonra yüzlerce alın. Hepsi beleşten full ekipmanlı gelsin  :party:

Phyanaphos ¤ said:
Ne uğraşıyorsunuz ki gönüllü ile. Alın 1 tane paralı isveç askeri, full ekipman donatın sonra yüzlerce alın. Hepsi beleşten full ekipmanlı gelsin  :party:

306113.jpg

La zaten kral olduktan sonra para içinde boğuluyorsun boşver

Back
Top Bottom