In Progress OYUNDA ÇÖKME (OYUN BİTTİ Mİ?)

Users who are viewing this thread

merhabalar. oyunu 6 saat oynadıktan sonra 1084 yılında hata vermeye başladı. ne yaparsam yapayım,saveli dosyayı yüklüyorum açılıyor ilerletiyorum yada şehirde bekliyorum application crash hatası alıyorum. aynı hata multiplayer modda oyuna girmeye çalışırkende çıkıyor. oyun başlamadan aynı hataya giriyor...
resimlerden bakabilirsiniz. yardım bekliyorum...

Merhaba, aynı sorunu bir arkadaşımız da karşılaştı. Anti virüs yazılımı varsa devre dışı bırakın ya da Bannerlord'u güvenli olarak işaretleyin. Sorununuz büyük bir ihtimalle çözülecektir.

Merhaba, aynı sorunu bir arkadaşımız da karşılaştı. Anti virüs yazılımı varsa devre dışı bırakın ya da Bannerlord'u güvenli olarak işaretleyin. Sorununuz büyük bir ihtimalle çözülecektir.
antivür hiç yok ve her modda denedim :smile: oyunu oynuyorum ben olay bır saatten sonra bellı bolumlerde hata ve bug vermesı durumu

Merhabalar, tarihe dayalı çökme sorunlarını inceliyoruz ve en kısa sürede çözmek için çalışıyoruz. Yayınladığımız güncellemelerden sonra sorun devam ettiyse lütfen bize bildirin.

oyunda 66 sat oldu onayalı. kendi ülkemi kurdum. oyun yılını hatırlamıyorum da kuzaitle barış yaptım haritaya döndü. arayüzü kullanabiliyorum ama haritada hareket ettiğim anda oyun çöküyor. crash reportsda bu çıkıyor

edit: 1095 yılındaymış. şuradan bir yere hareket ettiğim an oyun gg

Last edited:
oyun yılını hatırlamıyorum da kuzaitle barış yaptım haritaya döndü.
Merhabalar, sizin sorununuzun kaynağının tarih olduğunu düşünmüyorum, bence barış yapmış olmanız. Savaşta oldukları krallıklarla barış yapan bazı kişilerde çökme sorununa rastladık. Eğer bilgisayar özelliklerinizi paylaşırsanız eminim sorunu çözüm sürecini hızlandıracaktır.

Merhabalar, sizin sorununuzun kaynağının tarih olduğunu düşünmüyorum, bence barış yapmış olmanız. Savaşta oldukları krallıklarla barış yapan bazı kişilerde çökme sorununa rastladık. Eğer bilgisayar özelliklerinizi paylaşırsanız eminim sorunu çözüm sürecini hızlandıracaktır.

Lenovo ideapad 700
geforce gtx 950m 4gb
16 gb ram ddr4
1tb + 128 gb ssd
intel core i7 6700hq cpu 2.60 ghz
64bit win10

Save dosyasını saklayabilirsiniz. Sorun çözüldüğünde tekrar yükleyip kaldığınız yerden devam edersiniz.

Aynı sorun Bende de var. Barış yaptım her panele sorunsuz ulaşıyorum, fakat oyunu ilerletmeye kalktığımda oyundan atıyor.ne yaptıysam olmadı.
bugün 1.0.8 patch çıktı ama çözüm olmadı. Sorunun çözümü uzun sürer mi? sürecekse önceki kayıtlardan birine dönelim.

Sistem Özellikleri aşağıdadır.

Ryzen 7 3800x
Radeon RX5700 Evoke 8gb oc
16gb 3200mhz DDR4
480gb m2 ssd

Aynı sorun Bende de var. Barış yaptım her panele sorunsuz ulaşıyorum, fakat oyunu ilerletmeye kalktığımda oyundan atıyor.ne yaptıysam olmadı.
bugün 1.0.8 patch çıktı ama çözüm olmadı. Sorunun çözümü uzun sürer mi? sürecekse önceki kayıtlardan birine dönelim.

Aynı sorun bende de var :/

oyunda 66 sat oldu onayalı. kendi ülkemi kurdum. oyun yılını hatırlamıyorum da kuzaitle barış yaptım haritaya döndü. arayüzü kullanabiliyorum ama haritada hareket ettiğim anda oyun çöküyor. crash reportsda bu çıkıyor

edit: 1095 yılındaymış. şuradan bir yere hareket ettiğim an oyun gg

tamamen aynı durumdayım

Back
Top Bottom