Oyun zorluğu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Cüneyt Abi

Recruit
Herkese merhabalar. Benim oyun zorluğu hakkında bir sorunum var. %25 de oynuyorum bazen %50 ye çıkardığım oluyor ama ben zorluk en az %80 de olmasını istiyorum nasıl zorluk seviyesini yükseltebilirim çünkü %50 de bile hani zorlanıyorum tavsiyeleriniz nelerdir ? Şimdiden sağolun  :grin:

http://i.hizliresim.com/ay2DW2.jpg bu hale getirirsen olur ayarları ha birde %149 olması için yeni oyunda gerçekçi kaydetmeden çıkmak olmasın seçeneğini seçmen lazım.
Sana yardımcı olabilmek için kayıtlı oyun açtım.  :cool:

Hakim yanıtların için sağol zaten blok oto değil. %45 de oynuyorum yavaş yavaş yükselteceğim bide manuel kargı kontrolu nasıl yapılıyor hangi tuşla yanıtlayabilirseniz sevinirim  :razz:

Cüneyt Abi said:
Hakim yanıtların için sağol zaten blok oto değil. %45 de oynuyorum yavaş yavaş yükselteceğim bide manuel kargı kontrolu nasıl yapılıyor hangi tuşla yanıtlayabilirseniz sevinirim  :razz:
X tuşu ile.

Freedom Cry said:
Cüneyt Abi said:
X tuşu ile.
Çok teşekkürler  :grin:

Kardeş ben şimdiden diyeyim bir noktadan sonra oyundan sıkılırsın. Gerçekten her girdiğin savası kazanmak güzel bir şey değil. Ben şu an %100 zorlukta oynuyorum. Oyunun zevki asıl böyle çıkıyor. Taktikler deniyorsun, yanlış bir hareketin bütün askerlerine mal olabiliyor. Bence bunlar zevki artıran şeyler.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom