Orjinal Warband açılmıyor

Users who are viewing this thread

ommurr

Recruit
Dür eskişehir D&R dan orjinal Warband aldım eve geldimğimde kurdum ancak oyuna girmeyi denediğimde menüler falan giriyordu ilk başta ama herhangi (hızlı savaş ya da eğitim) oyun bölümü açıldığında oyun kitleniyor ve sadece simgeler görünüyor(atın canı bizim canımız ve okun işareti gibi) daha sonra bilgisayarıma yeni format attığım için (daha bugün yani warband ilk oyunumdu yeni pcnin:grin:)directx falan indirdim reset attım artık hiç oyuna girmiyor ve şöyle bişi diyor:
Generic application error ........ 3d feature set but runs slowly
Daha sonrada:
Please ınstall directx SDK diyor
sonra hata verip oyuna hiç girmiyor
Sistem gereksinimlerim kaldırmıyor olabilir ama forum benle aynı sistemle oynayan birçok oyuncu var lütfen yardım edin Warband oynamak istiyorum bende param boşa gitmesin....

indiriyorum nvidianın sitesinden fakat sorunun düzeleceğini sanmıyorum. En azından benimki gibi bir sisteme sahip olupda bu oyunu oynayabilen varmı ayarlar low olsada olur hiç fark etmez.

Tamam bende açmayı becerdim bişiler yükledim sildim yaptım sonunda çok mutluyum .Multiplayerda önüme çıkanı öpücem birazdan :lol: :lol:
Burdan bütün dandirik bilgisayar sahiplerine sesleniyorum:
Kutunun arkasında yazan sistem gereksinimleri yanlış ondan daha kötü sistemlerdede oynanabiliyor başardık biz bunu (heyt bee) :lol:
Neden öyle bişi yapmışlar ki hala anlayabilmiş değilim ama yanlış yapıyolar açılmıcak diye kalpten gidiyordum. :lol:
(Bu arada oyunun çoklu oyuncu kısmı çok güzel bolca harita ve oyun modu var ileride oyuncu modlarıda çıkar dadından yinmez :lol: daha single player'a ucundan baktımda geliştirilmiş karakter öncesi hikaye falan filan.)
Kısaca oyun muhteşem olmuş teşekkürler Taleworlds teşekkürler D&R teşekkürler anane sen olmasan nerden bulacaktım 30 TL yi  :lol: :lol:

Back
Top Bottom