Omuzdaki Tuyler

Users who are viewing this thread

Cosmic Latte

Sergeant
Selam beyler,  belki de icinizde olan vardir. Omzumda ki tuyler rahatsiz etmeye basladi, hem görüntü olarak hemde kıyafet giyerken. Sizce neyle alayim? Uzun vadeli en azindqn 2-3 hafta sonra cikmaya baslayacak bi yontem?

Ra's al Ghul said:
jilete hiç bulaşma bence
uzun vadeli istiyorsan ağda yap aslfkas
hiç çıksın istemiyorsan lazer epilasyon
Ban ye emi. Çocuğu öldürtücenmi? Sen benim dediğimi yap bak ağda acıtır. Jilet hiç acıtmaz yavaşdan alırsın. :smile:

Dragon Caliph said:
Ra's al Ghul said:
jilete hiç bulaşma bence
Ban ye emi. Çocuğu öldürtücenmi? Sen benim dediğimi yap bak ağda acıtır. Jilet hiç acıtmaz yavaşdan alırsın. :smile:

çocuğun hayatınımı karartcan? jilet kılların kalınlaşmasına sebep oluyooor

Ra's al Ghul said:
Dragon Caliph said:
Ra's al Ghul said:
jilete hiç bulaşma bence

çocuğun hayatınımı karartcan? jilet kılların kalınlaşmasına sebep oluyooor
Ağda yada jilet o seçsin en iyisi :smile:

Ser Stoney said:
Mosin Nagant said:
Kılları jiletle kesince daha kalın çıkmasının sebebi nedir?
Jilet dediğimiz alet sadece derinin üst yüzeyinde kalan kılları kısaltmada yardımcı olur, kıl köklerine etki etmez. Yani halk arasında ''jilet vurma daha gür çıkar'' söylemi şehir efsanesidir. Kılların uzunluğu,gürlüğü hormonlara bağlıdır. Ancak jilet vurunca kılın ucu kütleşir ve daha kalın görünmesine neden olur. Saçları kestirdiğimizde nasıl bir his yaşıyorsak o yani.

Örneğin hala sakalımla bıyığım birleşmiş değil :iamamoron:
Biraz uzayınca yine eski görünümüne dönüyor yani. Aydınlandım, sağol.

Halk arası hurafeler bunlar, jilet vurma çoğalır , saçı kazıt gürleşir vs.
Jiletin kılların çoğalmasına etkisi yok sadece kestiğiniz kılların daha kalın olarak uzamasını sağlar.Kalınlaşan kıllarda insanlarda gürleşti izlenimi yaratıyor  :mrgreen:
Örnek : İnce kaşlı kadınlar  kaşlarının kalınlaşması  için jilet ile alırlar

Back
Top Bottom