Omegle (Sohbet Sitesi)

Users who are viewing this thread

AnbuKakashi said:
Goker said:
Huh, benim Omegledan tanışıp Msn ve Facebooktan eklediğim onlarca arkadaşım var. :neutral:
Kız varmı :grin:
Hepsi kız. Erkekler genelde konuşmuyor karşıdakinin erkek olduğunu öğrenince. Bir tanesi erkek, onla da müzik grupları ile konuşmuştuk.

Kirsten said:
Eh, ben yalnızca insanların tepkilerini merak ettiğimden soruyorum. Zaten buraya girenlerin %80'i abazadır, artık öyle bir şansımız kalmadı.
Sanırım...
Öyle değil işte. Arada normalleri var. Tabii, bulması zor.

Goker said:
AnbuKakashi said:
Goker said:
Huh, benim Omegledan tanışıp Msn ve Facebooktan eklediğim onlarca arkadaşım var. :neutral:
Kız varmı :grin:
Hepsi kız. Erkekler genelde konuşmuyor karşıdakinin erkek olduğunu öğrenince. Bir tanesi erkek, onla da müzik grupları ile konuşmuştuk.

Kirsten said:
Eh, ben yalnızca insanların tepkilerini merak ettiğimden soruyorum. Zaten buraya girenlerin %80'i abazadır, artık öyle bir şansımız kalmadı.
Sanırım...
Öyle değil işte. Arada normalleri var. Tabii, bulması zor.
Normal dışı olan varmı ? Anlarsın ya. (Ergeniz ya mazur görün.) Ehheh.

Vay be. Şu ingilizceyi bir çözsem. :grin: Açtılarmı o güzel olanlar hiç ?

Oha lan! Videoluya girdim kameranıın önüne elimi koydum. Adamın bir tanesi mastürbasyon yapıyordu  :shock:

Açtılarmı derken?  :???: Benim amacım onlarla internet üzerinden birşeyler yapmak değildi. Ki zaten birkaçıyla kaç senedir arkadaşım. Ama sadece arkadaşlar.

Sgt.Agression said:
Oha lan! Videoluya girdim kameranıın önüne elimi koydum. Adamın bir tanesi mastürbasyon yapıyordu  :shock:
Orası genelde öyle.

Sgt.Agression said:
1 Tanesi mi ? Kız bulacam diye en az 100 tane görmüşümdür öyle terbiyesizlerden. :grin:

HAHAHAHA Biriyle Azıcık Konuştuk f? Dedi Bende f? Dedim SOnradan Akla Düştü Femalemin Diyomuş bende male Dedim Kaçtı  :lol:
ANAAM :grin: Cıbıldak Adam Çıktı :grin:

goker orası öyle diyosun ama konunun hala işlenmesine neden izin veriyosun şimdi bunu merak edip o görüntüyle karşılaşacak dolu insan olacak.

çoğuda küçük çocuk.

Player 2 said:
goker orası öyle diyosun ama konunun hala işlenmesine neden izin veriyosun şimdi bunu merak edip o görüntüyle karşılaşacak dolu insan olacak.

çoğuda küçük çocuk.
Hangi görüntü? Omegle sohbet edebileceğin bir yer. Video konuşması ayarlayan her site böyle saçmalıkları engellemekte zorlanıyor fakat yazılı konuşmada hiç bir sorun yok. Ben bir çok arkadaş edindim ve önceden İngilizcemi geliştirmeme de yardım etti. Bir sorun göremiyorum konuda.

Player 2 said:

çoğuda küçük çocuk.

Senin aklın fesat bence.

güzel noktaya değindin amaç arkadaşlık dil geliştirme vs. ama konunun nasıl işlendiği hiç anlam ifade etmiyormu?

Spy modun azizliği :lol:
Question to discuss:
if you see dead people?
Stranger 2: and I see you
Stranger 1: i'll talk to them.
Stranger 2: then you may be smarter than a 5th grader
Stranger 1: oh yes i am!

Aka no Renkinjutsushi said:
Question to discuss:
if you see dead people?
spy modda nasıl konusmaya giricez ya

AnbuKakashi said:
Aka no Renkinjutsushi said:
Question to discuss:
if you see dead people?
spy modda nasıl konusmaya giricez ya
Bilmiyom ben de ama soru sor daha eğlenceli. Galiba kendiliğinden 2 kişi seçiyor.
Spy modun azizliği 2:
Question to discuss:
fatality!!!!
Stranger 2: ..

Back
Top Bottom