Of Kings And Men (OKAM)

Users who are viewing this thread

Kiwitoris

Master Knight
byMM2V.jpg
OF KINGS AND MEN (OKAM)

Mount and Blade: Warband / c-RPG modunun yapımcıları olan Donkey Crew'in yapmış olduğu yeni oyundur. Oyun şu an Beta Sürümü olarak sunulmaktadır. Oyuna göre bir sınıf seçiyorsunuz ve bu sınıftan devam ederek seviye atlıyor, yeni silahlar açıyor ve para kazanıyorsunuz. Piyadeler; Tek elli silahlar, çift elli silahlar, gönderili silahlar şeklinde ayrılıyor. Buna binaen menzilli piyadeler ve süvariler bulunuyor. Eğer bir sınıfı seçerseniz, karakteriniz o sınıftan devam edecektir. Örneğin; karakteriniz bir çift elli piyade sınıfındaysa o karakter çift elli piyade sınıfında devam edecektir. Başka bir sınıf oynamak için başka bir karakter yaratmanız gerekecektir. Oyunun ekstra bir yanı ise kendinize ait yapılar inşa edebilir hatta bölgeler belirleyip bir krallık kurabilirsiniz. Oyunun tek oyunculu kısmı henüz gelmediği için bunları çok oyunculu kısımda yapabilirsiniz. Bu durumda bir savaşçı olmaya binaen bir serf de olabilirsiniz. Ayrıca c-RPG modundaki Strategus (Harita Üzerinden Oynanan Oyun Tarzı) tadını da oyunda buluyorsunuz. Şu an Beta Sürümünde olduğu için alternatif bir Bannerlorord diyebiliriz oyun için. Steam mağaza sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

3AjjY2.jpg
GÖRÜNTÜLER VE VİDEOLAR

9Gqqg5.jpg
yVooNj.jpg
E366rZ.jpg
PQ6605.jpg
A366LL.jpg
nEmJ9R.jpg
vZ8JAp.jpg
  SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8 (8.1) or 64-bit Windows 10

İşlemci: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 660 / AMD GPU Radeon HD 7870

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8 (8.1) or 64-bit Windows 10

İşlemci: Intel CPU Core i7 3770 3.4 GHz / AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz

Bellek: 16 GB RAM

Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 780 / AMD GPU Radeon R9 290

Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

Yani oyun çıkalı daha iki gün olduğu ve beta sürümünden ibaret olduğu için geliştirilecek elbette ancak E3'de Bannerlord'un da combatlarını gördük pek farklı değildi. Bannerlord'dan ayıran yanı şu, Singleplayer'ı çok oyunculu hale getirmişler. Oyun zaten çokoyunculu olarak sunuluyor. 35 Lira şu an için ucuz ancak geliştirildikçe artacaktır. C-RPG oyuncularına indirim ile satıldı zaten ben 17 liraya aldım oyunu.

Back
Top Bottom