WB Npc Rehberi

Users who are viewing this thread

neden taşınmadı? çünkü farkettiyseniz bu konu mount & blade bölümünde. warband'da değil. ve mount & blade bölümünde rehberler bölümü yok.

Alakası Yok.Bunu Ben Açmadım.Eski Konu Çünkü.Klei Oraya Fırlattı Konuyu (Bu Yeni Bölümleri Eklerken).Şimdi Rehberlere Atılması Gerek..

Ayrıca Bu Rehber WARBAND İçinde Geçerlidir.Fark Yok Çünkü.Yeni Npc Yok.Olursada Eklerim

Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. Şimdi diyelim bende lezalit var talimci seviyesi 6. Ben yanına başka bir npc daha alırsam onun da talimciliğini geliştirirsem. Mesela 5 yaptım. Askerler daha mı çabuk terfi alırlar ? Ve buna bağlı olarak npc gruplarından birini kurup hepsini talimci olarak yetiştirsem paldır küldür terfi mi yağar ? :smile:

theozo said:
Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. Şimdi diyelim bende lezalit var talimci seviyesi 6. Ben yanına başka bir npc daha alırsam onun da talimciliğini geliştirirsem. Mesela 5 yaptım. Askerler daha mı çabuk terfi alırlar ? Ve buna bağlı olarak npc gruplarından birini kurup hepsini talimci olarak yetiştirsem paldır küldür terfi mi yağar ? :smile:

hesaplamalı örnekli:

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,67657.msg1954954.html#msg1954954

lord yaptığımız bir yoldaşı tekrardan yanımıza alabilmenin bi yolu yok dimi hileli veya hilesiz? :roll: bir de şeyi sorucam lordlarla sürekli ilişkim kötüleşiyo ve başka krallıklara geçiyorlar onlarla ilişki artırma hilesi var mı?  :grin:

Google'da blduğum bir tablo, sayfaya koyabilirsin.

Mount%26blade_raiding_party.png

Tamriel said:
Katrin' i ben grubuma katmıştım aradan 3-4 gün geçti (oyun zamanı ile), Veagir Kralı; Kral Harlaus Katnrin' i benden 5 geceliğine istedi 5 gece 386 Denar verdi... Neden aldı bu adam benim arkadaşımı ?  :?: Ülkesinde kadın mı yok bu adamın :smile:

o beş naptığı açık :grin: o kadar parayı boşuna vermez  :lol:

Tamriel said:
Katrin' i ben grubuma katmıştım aradan 3-4 gün geçti (oyun zamanı ile), Veagir Kralı; Kral Harlaus Katnrin' i benden 5 geceliğine istedi 5 gece 386 Denar verdi... Neden aldı bu adam benim arkadaşımı ?  :?: Ülkesinde kadın mı yok bu adamın :smile:
5 geceliğine istedi dfsafasdfasdfasdfasdfaafs :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:::grin::grin::grin::grin::grin:::grin::grin:

Arkadaşlar bu npc'lerde troops.txt dosyalarındaki konumlarıyla oynayarak dostlukları ve/veya düşmanlıkları değiştirebiliyor muyuz?

bence

lezalit
artimenner
rolf
bahestur
matheld iyi bir takım olur

lezalit-talimci,taktik
artimenner-mühendislik
rolf-ilk yardım,cerrahlık
bahestur-iz sürme
matheld-yon bulma,tespit etme

Back