Neretsez'in Budalalığı Görevi

Users who are viewing this thread

Eco67

Recruit
Oyunda 90 saatim falan var farklı savelerde. Oyunun eksikleri falan bir yana ama bu görevdeki saçmalık beni benden aldı alt F4'le kapattım oyunu artık.
Battaniya Krallığındayım 2 şehrim var. Bir sürü savaşa girdim ve lordları hiç esir almadım, ilişki kastım hep ilerideki krallık kuracağım zaman için.
Yavaştan hazırlıklar yapıyorum. Ordu ve yoldaş kasıyorum falan sonra ekranda bi yazı. Neretsez'in Budalalığı GÖREV BAŞARISIZ oldu. 10 yıl içinde bu görevi TAMAMLAYAMADIN!
Tamam da ben baştan beri hiç kimseyle konuşmadım ki zaten. Vakti geldiğinde konusup sonra sancakları alıp Arzagos dayıdan krallığımı kuracaktım.
Bu görevi yazan arkadaşlar görevdeki mantıksızlıkları sayayım size biraz.
-Bir krallık kuracakmışsın sancak olmazsa kurulamazmış buna eyvallah tamam da bu kadar önemli bir sancak hemen konustuğumuz İstiana ve Arzagosun dibinde( madem çok olmazsa olmaz o zaman bunu haritada random sığınaklara koy ki bulduğumuza işte sancak be diyelim)
-10 yıl geçtikten sonra bu görev iptal olur şeklindeki fikri oyuna ekleten ve bu kodu oyuna ekleyen yazılımcı arkadaş nası bir hayal gücünüz var :smile:
İstersem 50 sene sonra kurarım kendi krallığımı. Zevkler ve renkler tartışılır mı ?
Oyundaki diğer eksiklikleri söylemeye gerek yok. Herkes bir şekilde bildirim yapıyor ama Warbandan beri gelen temel krallık mekaniğini en azından Early Akcess de biraz salın. Görev zaten dandik. Bir patch ile çıkarsanız hatta bu BUDALALIK görevini süper bir iş olur.
Bir de hem erken erişim çıkıp hem online ve single player oynanışı aynı anda sunmanız biraz hata olmuş. Önce birini düzgünce yapıp daha sonra diğerine tam odaklı çalışılsa hem sizin hem de oyunu seven oynayan kitleniz adına daha güzel olurdu.
NOT: Warband, Fire and Sword ve en son Bannerlorda 1000+ saat harcamış biri olarak yazıyorum bunlar. İyi çalışmalar

Yani evet haklısın da öncelikli hedefleri optimizasyon ve oynanış ki kendileri söylediler bunu . Tam sürüme kadar bu görev böyle kalacak zannımca

Back
Top Bottom