Neden oyunda otomatik savunma olmadığını sorabilir miyim acaba?

Users who are viewing this thread

Ben M&B oyunlarında savunmayı otomatik seçen biriyim ve bunun Bannerlord'da olmaması benim gıcığıma gitmekte, yapımcıların bunu gelecek bir yamada yeniden ekleyebilmeleri mümkün olabilir mi acaba?

Bundan sinir kapan herhalde yalnızca ben değilim.

Last edited:
Hem Oto blok un olmaması hemde hitbox olayının iyice detaylandırılmış olması benim gibi çöp bir oyuncu için oyunu zorlaştırmış durumda şuan. çapulcudan dayak yenir mi beeee!

Fare hareketiyle oynamak hem zor hem daha eğlenceli. Oto blokla oynamanın nesi eğlenceli (mpde hilecilerden çekmiş birisi olarak :grin: ) anlamıyorum ama tercih edenler için eklenilirse güzel olur. ayrıca biraz yeteneğinizi geliştirin abi hayatta da her şey önünüze mi düşüyor :grin:

Arkadaşlar bol bol pratik yapın. Başta gerçekten zor fakat zamanla göreceksiniz, manuel olarak yapmak çok çok daha keyifli ve gerçekçi. Biraz zorlanmayı tercih edin bence. Ama tabii ki oyun size bunu bir opsiyon olarak sunabilir.

Dostum Manuel olarak blocklamak varken oto block ile nasıl eğlenebiliyorsun? Yıllardır warband oynuyorum adam kesmekten ziyade blocklamak daha eğlenceli gelmiştir bana. Öğrenmenizi tavsiye ederim.

talep artarsa eksikliği hissedilirse erken erişim versiyonu zaten eklenir yakında
ama arkadaşlara katılıyorum, zevkin ana noktası zaten zorluktan gelir. Zorluğu başardığınızda , kendinizi iyi hissedersiniz ve bu his sayesinde aldığınız zevk artar.
tavsiyem manuel.

Fare hareketiyle oynamak hem zor hem daha eğlenceli. Oto blokla oynamanın nesi eğlenceli (mpde hilecilerden çekmiş birisi olarak :grin: ) anlamıyorum ama tercih edenler için eklenilirse güzel olur. ayrıca biraz yeteneğinizi geliştirin abi hayatta da her şey önünüze mi düşüyor :grin:
34 yaşında adamım oyunu bir iki saat eğlence için oynuyorum. Akrobasik hareketlerle kombo çekecek olsam Mortal Kombat oynarım. Warband'ı hep bu şekilde oynadım, multiplayer oyuncusu değilim ,en iyi Mount and Blade oyuncusu benim diye bir idaam da yok. Ben istiyorum ki güzel vakit geçireyim.Küçük bir seçenek optionsa koysalar sen istersen manuel oyna.

Otomatik savunmayla birlikte, manuel savunma için algılayıcı da konulabilir karakterin hemen üstünde belirecek şekilde(Sp için en azından), düşmanın saldırı yönünü algılayan bir gösterge daha hızlı reaksiyon verilmesine yardımcı olur. Tam manuele geçmek isteyenler daha rahat ısınır bu şekilde.

Back
Top Bottom