Neden? (Otomomatik şehir ve kale verme)

Users who are viewing this thread

-Sancağı topladım, bir şehir aldım, kalradya krallığını kurdum.
-Batanya'ya otomatik savaş açtı.
-Krallarını ve bütün lordlarını idam ettim.

---Ama bütün kalaleri ve şehirleri otomatik olarak vlandinya ya verdi... Neden?

Sorduğun soruya cevap veremem ama bende de kendi kendine savaş açıyor bug mudur yoksa başka bir şey mi var ?
Anladığım kadarıyla, o savaş açma durumu bug değil senaryonun bi parçası fakat onda da bi sorun var. Çünkü, batanya'yı tam temizledim derken, hem topraklarını başkasına verdi hem de hemen ardından sturgiya savaş açtı ve barış yap butonu aktif olmuyor. Kralı esir alıyorsun yine yok :sad:

kendi kendine savaş açması oyunun görevi arkadaşlar.
kadının komplosunu durdur görevinden dolayı savaş açıyor krallığınız diğer krallıklara. olayı o yani, sizden habersiz savaş açıyor olması. o öyle devam edecek taa ki o sayı 2000/2000 olana kadar. bende henüz 2000/2000 olmadı ama şu an 3 krallık dışında hepsiyle savaş halinde krallığım.

Anladığım kadarıyla, o savaş açma durumu bug değil senaryonun bi parçası fakat onda da bi sorun var. Çünkü, batanya'yı tam temizledim derken, hem topraklarını başkasına verdi hem de hemen ardından sturgiya savaş açtı ve barış yap butonu aktif olmuyor. Kralı esir alıyorsun yine yok :sad:
barış işi ancak krallıktan bir soyluyla konuştuğunda diyalog seçeneklerinde çıkıyor. sturgiya kolayca 50-60k paraya barışa ok oluyordu ama mesela imparatorluk milyonlarca dinar para istiyor barışmak için. dolayısıyla yıkana kadar savaşıyorsun. şimdi kuzait'e savaş açtı, haritanın %35'i onlarda. %50'si vlandiyada. muhtemelen görevin en sonunda bütün krallıklara savaş açıp hepsini yenip tek başına krallık olmanı isteyecek oyun.

kendi kendine savaş açması oyunun görevi arkadaşlar.
kadının komplosunu durdur görevinden dolayı savaş açıyor krallığınız diğer krallıklara. olayı o yani, sizden habersiz savaş açıyor olması. o öyle devam edecek taa ki o sayı 2000/2000 olana kadar. bende henüz 2000/2000 olmadı ama şu an 3 krallık dışında hepsiyle savaş halinde krallığım.
Benim 2000/2000 oldu ve ana hikaye görevim başarısız sayıldı direkt ve işin tuhaf tarafı bana hala komplo görevi verip duruyor oyun. ama ana görevler kısmıma düşmeden başarısız sayılıyor

Back
Top Bottom