Napoleonic Wars Antreman Taktikleri

Users who are viewing this thread

[size=13pt]Gördüğünüz gibi Nw antremanları sıkıcı olduğu gibi de bir zaman sonra işe yaramıyor. Bunun için ise farklı antreman taktikleri ilen hem oyuna iyi bir bakış açısı hemde insanın canı sıkılmayacak.

[quote author=Nizam (Düzen) Antremanları]
[size=13pt]Nizam antremanları sıkı bir disiplin ile geçer.

Taktik 1: Askerlerinize deve-cüce oynatın. deve cüce oynatmak komutları iyi anlayabilmek ve iyi bir hızda askerler verdiğiniz emirleri gerçekleştirir.

Taktik 2: Eğer haritanız uygun ise line halinde dar alanlardan hızlıca geçin ve bunu askerleriniziyi bir line düzenine ulaşana kadar uygulayın. bu taktik ilen line halinde iken line'ınız karışmaz.

Taktik 3: Askerlerinize deve-cüce değilde, gerçek komutları üstlerine uygulayın.[/quote]

[quote author=Nişan Antremanları]

[size=13pt]Aslında nişan antremanları çok sıkıcı geçer ve bazı oyuncuların isteği olmadığı için ''Benim nişanım hiç gelişmez'' gibi sözler söylerler. Eğer isteğiniz olursa nişanda gerçekten iyi olabilirsiniz (Ha, bu arada nişanınızı fazla bekletmeyin çünkü fazla bekletirseniz ok gibi merminiz kayar.).

Taktik 1: Psikolojik nişan antremanı. Yani karşınızdaki hedefi kafanızda bir aşağılık duruma getirerek gerçekten onu vurma isteğiniz doğarak karşınızdaki adamı iyi bir nişan ile vurursunuz.

Taktik 2: Line halinde iken bir anda askerlerinize ateş emri verin. Bu taktik ise etkinliklerde ani anda düşman objesi çıkar ise askerlerinizin emre zamanında uyması.

Taktit 3: Normal nişan antremanındaki gibi davranırken ani anda vurdukları hedefin en uzağındaki hedefe ateş emri vermeniz. Bu ise ateş ettiğiniz sırada ani anda farklı yerde veya uzak-yakın bir objeye rahatlıkla ateş etmelerinin kolaylaşması.[/quote]

[quote author=Süngü Antremanları]

[size=13pt]Süngü antremanları süngünüzün iyi gelişmesini sağlamak için yapılır (Süngü en fazla GF serverlerinde gelişir.).

Taktik 1: Az önce okuduğunuz gibi askerlerinizi bir GF serverine götürün ve orda GF düzenini gösterin. Karşıdaki rakiplerini iyi bilmelerini sağlar

Taktik 2: Askerlerinize ani bir anda süngü ile vurmanız (Arada yumruk atabilirsiniz autoblock'ları var mı diye kontrol edebilirsiniz, tabi bu her zaman işlemez.).

[quote author=Son olarak,]
[size=13pt]Antreman vakitlerinde sesleri kapatmayın. İnsanlara sessiz kalmayı öğretin, arada sırada troll'e izin verin fakat dozunu açırmasınlar.[/quote]

82nci Alayımızın bir canefşanımız olan bir üyemizin böyle bir şeyi paylaşması gayet iyi, ben sana yazarım bazı şeyleri oraya yazarsın. Hatta diğer liderlerden de görüş alırız Spoiler içine patlatırız insanlar bilinçlenir.

Luz1kA said:
süngü taktik 2'yi begendim marji diye bi adam var oto diyolar o çok yapıyor oto block galiba o

88nci Alay'ın Astsubayı olarak Alayının içinde ki düzenden sorumlusun, bunu burada yazman. Daha farklı tepkilere yol açar. Özellikle, Marji konusunda son zamanlarda gözlemlerim esnasında süngü konusunda kendini geliştirmiş ama ne kadar doğru, yada hile onu sorgulayamam, vardır diyemem yoktur diyemem. İyi oyuncu olmasından ziyade Troll ve çocuksu kişiliği olduğunu biliyorum o kadar.  O yüzden bir kanıya varmadan önce somut delil ile burada açıklama yap, çünkü 88nci Alay'ın kendi Astsubayı bir oyuncudan bir haberse vah o Alay'ın emir-komuta zincirine.

General Shepherd said:
82nci Alayımızın bir canefşanımız olan bir üyemizin böyle bir şeyi paylaşması gayet iyi, ben sana yazarım bazı şeyleri oraya yazarsın. Hatta diğer liderlerden de görüş alırız Spoiler içine patlatırız insanlar bilinçlenir.

Luz1kA said:
süngü taktik 2'yi begendim marji diye bi adam var oto diyolar o çok yapıyor oto block galiba o

88nci Alay'ın Astsubayı olarak Alayının içinde ki düzenden sorumlusun, bunu burada yazman. Daha farklı tepkilere yol açar. Özellikle, Marji konusunda son zamanlarda gözlemlerim esnasında süngü konusunda kendini geliştirmiş ama ne kadar doğru, yada hile onu sorgulayamam, vardır diyemem yoktur diyemem. İyi oyuncu olmasından ziyade Troll ve çocuksu kişiliği olduğunu biliyorum o kadar.  O yüzden bir kanıya varmadan önce somut delil ile burada açıklama yap, çünkü 88nci Alay'ın kendi Astsubayı bir oyuncudan bir haberse vah o Alay'ın emir-komuta zincirine.

ciddiye almış QWEQWEQWEQWEQWE Shep gözünü seviyim hahaha QWEQWEQWEQWE

Biz Kendi Oyuncularımıza Gereken Uyarıları yapıyoruz bu Disiplinimizin kanıtı olarakda maç sonuçlarımıza bakabilirsiniz. Ayrıca Marji Çok iyi bir kişilik ve iyi bir oyuncu bu zamana kadar bu ortamda tanıdıgım en iyi insanlardan biri bazı kendini çok iyi sanan insanlar gibi EGOsuda yok :roll: .

Luz1kA said:
Biz Kendi Oyuncularımıza Gereken Uyarıları yapıyoruz bu Disiplinimizin kanıtı olarakda maç sonuçlarımıza bakabilirsiniz. Ayrıca Marji Çok iyi bir kişilik ve iyi bir oyuncu bu zamana kadar bu ortamda tanıdıgım en iyi insanlardan biri bazı kendini çok iyi sanan insanlar gibi EGOsuda yok :roll: .

Tamamdır, bilgi için teşekkürler. Bu konu yerinin gidişatını değiştirmeyelim.

General Shepherd said:

Luz1kA said:

Kal diyemem git diyemem
Sen goncasın gül diyemem

Back
Top Bottom