Napoleon MOD Mod öldüü.

Anadolu'da olsunmu ?

• Evet olsun.

Votes: 20 62.5%
  • Sadece Avrupa olsun!

Votes: 12 37.5%

• Total voters
    32

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Artizan said:
napolyon savaşlarında yeniçeri ocağı mı kalmıştı? onu geçtim yeniçeri başlıkları eski osmanlı moddan aşırma, sadece kaplamayla biraz oynanmış. diğer modellerin orijnalliğinden de şüphe ediyorum.

Hangi modda yeniçeri başlıkları kırmızı ? Ben beyaz yapacaktım ama NTW'de kırmızı yapmışlardı bende oyüzden kırmızı yaptım.

NOD Ulubatlı said:
Artizan said:
napolyon savaşlarında yeniçeri ocağı mı kalmıştı?
1826'da kaldırıldı ocak.
Antifiriz said:
Yeniçeriler vardı, evet. Yeniçeriler II.Mahmutta gitti, biz III.Selim'den bahsediyoruz.
Cevap verildi beyler.
Modellere gelince, başlıkların hepsi bizim. Şu Fransız Voltigeur uniforması da Dain Ironfoot'un OSP paketinden.

burada bi hata var. yeniçeri ocağı kaldırıldığı için nizam sistemi kuruldu zaten. ya yeniçeri olacak ya nizam. teknik bi hata var sanırım :grin:

himpack said:
burada bi hata var. yeniçeri ocağı kaldırıldığı için nizam sistemi kuruldu zaten. ya yeniçeri olacak ya nizam. teknik bi hata var sanırım :grin:
Nizam-ı Cedit kurulduğunda Yeniçeri Ocağı halen mevcudiyetini sürdürüyordu. Hedeflenen Yeniçeri Ocağından bağımsız bir ordu oluşturmak, yavaş yavaş, sindire sindire, alıştıra alıştıra, yeniçerileri kaldırmaktı. Ama yeniçeriler durumu çakınca III. Selim mefta.

Fransız Hat Piyadesi Şapkası.
Yan taraflar bitmedi.
1fijhi.jpg

2ywu99u.jpg

güzel olmuş zaten yan taraflarda fazla birşey yok uğraşılacak. Biraz uzatacaksın. Bide bir önerim var. Silahla doldurulmadan ateş edilsin. Yoksa kötü olur.

mb3x.jpg

eski osmanlı modundan:
assault9qk.jpg
assault22qu.jpg
daha söze gerek var mı? model aynı, sadece kaplamanın üstüne bişeyler konmuş.

ayrıca, yeniçeri ocağı kaldırılmamış olabilir ama napolyon'a karşı nizam-ı cedid ordusu savaşmıştır, yeniçeriler değil.

Artizan said:
mb3x.jpg

eski osmanlı modundan:
assault9qk.jpg
assault22qu.jpg
daha söze gerek var mı? model aynı, sadece kaplamanın üstüne bişeyler konmuş.

ayrıca, yeniçeri ocağı kaldırılmamış olabilir ama napolyon'a karşı nizam-ı cedid ordusu savaşmıştır, yeniçeriler değil.

Bi yerden çalmadım Voltigeur uniforması bitek Dain Ironfoot'un OSP paketinden.

mountblade4ever™ said:
mountblade4ever™ (Lider,model,kaplama,Harita)
ComradeDimitri (taslak,şehir içi,in game edit,planlama,model)
Belendor(banner,logo)
Antifiriz(troop tree,model,kaplama)
NOD Ulubatlı(loodingScreen,clipart)
action(kodlama)
seppuka:sad:model kaplama)
abdulsamed(model,kaplama)
esial(kodlama)
Mod takımınızda pek yetenekli arkadaşlar var,modeller ve oyun içi görüntülerde şahane,başarılar.
Bizi hüsrana uğratmayın  :lol:

ComradeDimitri said:
Artık yok. :sad:Ben gittim ya :smile:

Malesef ayrılıyorum moontbleydforevırsın ama ben modlarda forevır değilim. :neutral:
Harbi neden gittin yua,mod ölecek şimdi adam gibi modelci olmayınca  :lol:
Sen bina,falanda filan iyi yapıyorsun sanırım neden ayrılıyorsun ?
mountblade4ever™ said:
teşekkürler  :grin:
Önemli değil,Sketchup orijinal aldım şunun pro'su olayım Wings'e aktarınca model yardımı yaparım size  :wink:

taslak,şehir içi,in game edit,planlama,model
:lol:, bunları bana yaz. yapabiliyorum hepsini.

İngiliz 33rd Regiment of Foot, hat piyadesi şapkası yapımına başladım, birazdan kaplayıp koyarım.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom