Multiplayer mod

Users who are viewing this thread

amanake

Recruit
Arkadaşlar böyle bir şey olduğunu sanmıyorum ama varsa ve bilmiyorsam çok üzüleceğim. Aradğım şey şu: Normal single player da oynadığım gibi oyuna başlamak istiyorum ama aynı zamanda arkadaşlarım da aynı haritada aynı oyunda başlayabilsinler istiyorum. Bu mümkün mü çok mu şey istiyorum :smile:

Maalesef öyle bir mod yok, ancak dediğine en yakın mod c-rpg dir. Hiç oynamadım ama çok övüldüğünü duydum.

Bende sana battle time! modunu önereyim. Haritada birbirinizi göremiyorsunuz ama örneğin sen bir savaşa girdin, o savaşa arkadaşın da askerlerinden biri olarak girebiliyor. Senin dediğin türden bir mod yok (belki vardır hemen emin olmayalım) ama en yakın Battle time! ve finn'in dediği gibi crpg var. cRPG nedir dersen multiplayer moddur haritada değilde odaya girersin savaşarak seviye atlar para kazanırsın yeni silah zırh alarak büyürsün. Arkadaşınla cRPG oynamanı öneririm.

Aslında tek bi büyük server olsa bütün derebeyleri kiralık askerler  online oyuncular olsa güzel olurdu. Hatta abartırsak bi oyunca acemi olarak başlasa -veya kendi tercihine göre haydut- yavaş yavaş yükselse ne kadar güzel olur

amanake said:
Aslında tek bi büyük server olsa bütün derebeyleri kiralık askerler  online oyuncular olsa güzel olurdu. Hatta abartırsak bi oyunca acemi olarak başlasa -veya kendi tercihine göre haydut- yavaş yavaş yükselse ne kadar güzel olur

O dediğin var. Persistent World, ya da RolePlay serverları. Ancak bunun için roleplay bilgin olması gerek, oyundaki karakteri gerçek bir karaktermiş gibi oynatacaksın yani. Gerçek hayata uygun şekilde oynayacaksın.

Persistent World modunda oduncu, madenci, asker, çapulcu vs. olup zamanla ilerleyebiliyorsun. Keyifli bir moddur. Roleplay hakkında birkaç rehber okuduktan sonra zorlanmazsın sanıyorum. Türkiye serverları da var çünkü.

Finnbhennach said:
amanake said:

O dediğin var. Persistent World, ya da RolePlay serverları. Ancak bunun için roleplay bilgin olması gerek, oyundaki karakteri gerçek bir karaktermiş gibi oynatacaksın yani. Gerçek hayata uygun şekilde oynayacaksın.

Persistent World modunda oduncu, madenci, asker, çapulcu vs. olup zamanla ilerleyebiliyorsun. Keyifli bir moddur. Roleplay hakkında birkaç rehber okuduktan sonra zorlanmazsın sanıyorum. Türkiye serverları da var çünkü.
Şu aralar dolu bir pw3 serveri göremiyorum, gerçi şu aralar doğru düzgün bir server yok listede bi napoleon wars 100-200 kişilik serverleri birde cRPG başka dolu server yok, 3 ay kadar önce ne kadar meşhurdu persistent world serverleri, durmadan oynardım. hala işlek olsa gene oynarımda oyuncu yok

-Seher Akıncısı- said:
Finnbhennach said:
amanake said:

Şu aralar dolu bir pw3 serveri göremiyorum, gerçi şu aralar doğru düzgün bir server yok listede bi napoleon wars 100-200 kişilik serverleri birde cRPG başka dolu server yok, 3 ay kadar önce ne kadar meşhurdu persistent world serverleri, durmadan oynardım. hala işlek olsa gene oynarımda oyuncu yok

Ben onun yerine pw de Rcc serverında oynuyorum biraz ingilizcen varsa türk serverlarını aratmaz. Sadece pingi biraz fazla ama 120-140 kişi falan oluyor serverda.

Benim İngilizce yönünden sıkıntım yok. Uzun süre oynadım Pw avrupa serverlarında. Aktifse yine oynamayı planlıyorum hatta. cRPG istediğim tadı vermedi. Herkes mmorpg moduna bağlamış.

amanake said:
e güzelmiş o zman bu zamanla yükselip derebeyi falan da olabiliyor muyuz

Hayır pw modunda normal native oynar gibi oynuyoruz ama harita bayağı büyük kaleler falan.Tabi factııonlarda var factıonlar lordlarını oylama ile seciolar falan youtube den bak videolarına. Beğenirsin.

amanake said:
e güzelmiş o zman bu zamanla yükselip derebeyi falan da olabiliyor muyuz
Bildiğin savaş yaptığımız harita ama aşırı büyük ve üzerinde yapılar olduğunu düşün. Ben de yeni başladım, iyi bir türkçe server bulursam oynamayı düşünüyorum.

Bende diyorum işte doğru düzgün server yok dolu ingilizce olsa bile bırak 100leri dolu server yok. İngilizce sorunum yok hatta yabancı server olması daha iyi. Ama yok oda bulamıyorum.

-Seher Akıncısı- said:
Bende diyorum işte doğru düzgün server yok dolu ingilizce olsa bile bırak 100leri dolu server yok. İngilizce sorunum yok hatta yabancı server olması daha iyi. Ama yok oda bulamıyorum.

Rcc serverı 150 kişi ye kadar çıkıyor ben hep ordayım.

amanake said:
Arkadaşlar böyle bir şey olduğunu sanmıyorum ama varsa ve bilmiyorsam çok üzüleceğim. Aradğım şey şu: Normal single player da oynadığım gibi oyuna başlamak istiyorum ama aynı zamanda arkadaşlarım da aynı haritada aynı oyunda başlayabilsinler istiyorum. Bu mümkün mü çok mu şey istiyorum :smile:
Oyunun büyük haritasından oynamaktan bahsediyorsan eğer, bu şekilde bir coop modu ne oyunun orjinalinde, ne de oyuncuların yapmış olduğu modlarda mevcut değil.

Oyunun iç haritaları (örnek: savaştığınız kaleler, şehirler gibi) için hazırlanmış büyük harialar mevcut. Onlarda arkadaşların belirttiği Pw Mod, Crpg gibi modlar. Aradığın oyun moduna benzemiyorlar. Fakat role play bazlı oldukça güzel modlar.

Back
Top Bottom