Mount & Blade: Warband

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Onun için de yen serial alman gerekiyor.

Oyungezerden alanlar Betaya başvuramıyor. Ayrıca esir alamıyor, kaleye esir bırakamıyor ve de 20 dakikadan fazla hata vermeden oyuna devam edemiyor.

Kleidophoros said:
Saplayacaksın. Düşmanlar koşup kendilerini atmıyorlar silahların üstüne. :p
Öyle demiyor elimizde pike düşman atları üstümüze geliyor onu diyor.

Arkadaşlar ben oyuna yeni başladım.şimdilik multiplayer oynamıyorum ama oyun içi destek istiyorum yardımcı olabilecek varsa lütfen yardım

Eline saglık guzel bir topic olmus, Dün steam üzerinden satın aldım warband i cok hosuma gitti , beni hayal kırıklığına uğratmadığı için cok sevindim.. Almayanlara da tavsiye ederim mutlaka alin total war ile rpg systeminin birleştigi mount & blade in ek paketi gercekten cok harika ^^

ARKADAŞLAR BEN ACEMİYİM BU OYUNU DAHA YENİ OYNAMAYA BAŞLADIM DA SERİ NUMARASI İSTİYOR İLERLEYEMİYORUM OYUNDA EN FAZLA 8. SEVİYEYE GELİNİYOR NE YAPMAM GEREK YARDIMCI OLUR MUSUNUZ

bababayram said:
ARKADAŞLAR BEN ACEMİYİM BU OYUNU DAHA YENİ OYNAMAYA BAŞLADIM DA SERİ NUMARASI İSTİYOR İLERLEYEMİYORUM OYUNDA EN FAZLA 8. SEVİYEYE GELİNİYOR NE YAPMAM GEREK YARDIMCI OLUR MUSUNUZ
Para verip oyunu alman gerikiyor D&r 'da 29.99 dı ben aldığımda şimdi belki daha ucuzlamış git al

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom