Mount & Blade: Warband - Viking Conquest Reforged Edition

Users who are viewing this thread

HyperCharge said:
çok iyi olmuş oyun.Rüzgar sistemiyle çalışa gemilere bayıldım.  :smile:
İşten anlayan esas yorumu yapıyor işte  .
Darısı senin modun başına.

baby dont ban me said:
Avukat moduna girmenize gerek var mı? Dlc olmaya çok uzak bir yapım işte,niye polyannacılık oynuyorsunuz?
Kimse avukatlık yapmıyor ki. DLC olmaya çok uzak bir yapım olduğu falan da yok. Anlayamıyorsan açıklayayım: Oyun yeni çıktı, eksikleri var; durum böyle olunca kötü diyenler de var. Fakat en geç 3-4 hafta içerisinde düzeltilecek basit hatalar bunlar.

Ne yani? Bu yapım şimdi bunun için mi "berbat"? Gel gör ki bir zamanlar her oyun öyleydi. Kuru kuru yorum atmayın şuraya.

Demin Raiden Viking Conquest bölümünde bir konu açıyordu ama vazgeçti, herhalde bugün birşeyler olacak.

Ne bekliyonuz allah aşkına anlamadım sizide.
Adamlar 2 ayda oyun yaptılar napacaksın.Bakalım bannerlord 2 yıllık serüveninde bize neler getirecek? orasını allah bilir.

hakiim121 said:
Ne bekliyonuz allah aşkına anlamadım sizide.
Adamlar 2 ayda oyun yaptılar napacaksın.Bakalım bannerlord 2 yıllık serüveninde bize neler getirecek? orasını allah bilir.

Yahu oyuna laf eden yok ki, daha oyuna başlayamadım crash'ler yüzünden problem bu. Yoksa videolardan izlediğim kadarı ile özellikler çok iyi.

Zaten bende onu kastetmedim yani pek önemsememişler gibi birşey olmuş.Oysaki daha iyisi olabilirdi.Ama zamanlada düzeleceğini umuyorum.Yanlış anlaşılmalar için özür dilerim.

Önemli değil.Yalnız tekrar karşılaşırsam önce hesabını hekler,ardından da kendi çıplak fotoğraflarımı sana aitmiş gibi forumda paylaşırım,ayağını denk al.

baby dont ban me said:
Önemli değil.Yalnız tekrar karşılaşırsam önce hesabını hekler,ardından da kendi çıplak fotoğraflarımı sana aitmiş gibi forumda paylaşırım,ayağını denk al.
Ciddi misin?

2 ayda oyun yapmışlar diyen birini mi gördüm az önce? şaka gibi. hala dlc yi talewords ekibinin yapmadığını anlamayanlar burada eleştiri yapıyor yahu

nanoeray said:
2 ayda oyun yapmışlar diyen birini mi gördüm az önce? şaka gibi. hala dlc yi talewords ekibinin yapmadığını anlamayanlar burada eleştiri yapıyor yahu
Yorumu dikkatlı okumadığın için benim sana şaşırmam lazım asıl.Ben zaten Taleworlds ekibinin bu oyunu yapmadığını biliyorum.Sadece bu kadar kısa zaman diliminde bundan fazlasının beklenmeyeceğini söylüyorum.

daha 1 hafta önce oyun 1.161 di,şimdi 1.164 olmuş.Bu güne kadar göremediği patch yağmurunu gördü oyun.  :roll:

kayıtlı oyunlarda da kaldığımız yerden devam edebiliyoruz değilmi ?

HyperCharge said:
daha 1 hafta önce oyun 1.161 di,şimdi 1.164 olmuş.Bu güne kadar göremediği patch yağmurunu gördü oyun.  :roll:

kayıtlı oyunlarda da kaldığımız yerden devam edebiliyoruz değilmi ?
Sanırım hayır, benim kayıtlı oyun bozulur gibi bir şey oldu.

İskandinav ülkerine özellikle Viking'lere karşı bir ilgim olmuştur. O yüzden dün koleksiyon almıştım.

-Fakat Viking'in rozet gözükmüyor forumda?

Kaidohmaru said:
İskandinav ülkerine özellikle Viking'lere karşı bir ilgim olmuştur. O yüzden dün koleksiyon almıştım.

-Fakat Viking'in rozet gözükmüyor forumda?

Omg aramıza Decepticon'lar gelmiş.

Daha rozet yapılmamış sanırım. Şu an ekleseniz de bir anlamı yok. Umarım ileride rozeti yaparlar.

Back
Top Bottom