MOUNT BLADE WARBAND MOD YARDIMI VE ATES KILIC ! YARDIMM :)

Users who are viewing this thread

yunus1907

Recruit
arkadaslar öncelıkle belirtmek isterimki 3 4 aydır mount blade warband oynıyorum oyunu bıraktım cok sıkıldım bazı arkadaslar guzel modlar var dedi ama ben bır  turlu mod bulamıyorum...

bana güzel modların ındırme lınklerı atabılcek olan varsa cok makbüle gecer

bir diger sorunum ıse mount blade ates kılıc (fire sword)pc o oyunu yukledım ve acayıp kasmaya basladı anlamadım neden kastıgını

pc özellıkler:1 gb ram 1204 mb atı ekran kartı 200 gb intel core 2 ıslemcı bukonuda yardımı edecek varsa ??

BANA MOUNT BLADE WARBAND COK GÜZEL MODUNUN HANGISI OLDUGUNU VE DIREK INDIRME LINKINI VEREBILCEK ARKADASLAR LAZM?hersey ıcın tesekkurler ...

CAPS FTW !

Multide cRPG Modu Var Mesela.Persistent World Var.Tabi Crackli Değilsen.

Ayrıca:
Mod Listesi http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,159016.0.html
Warband Modları Ana Konusu http://forums.taleworlds.com/index.php/board,165.0.html

yunus1907 said:
yok multiplay oynamak ıstemıyorum kötü tek oyunculu modlar varmı?

hocam mp çok sarıyor.sadece zaman gerekiyor.bir zaman sonra oyundaki taktikleri öğreniyorsun ve mpde savaşıyorsun.mp de sarması anlatılmaz yaşanır.öyle birşey:smile:

bılıyofrum ama  fazla oynamak ıstemıyorum

bana sıngle player guzel modlar lazım bıldıgnız modlar varsa söyleyın...

Ramın ve ekran kartın yada işlemcin yetmeyebilir ama büyük bir ihtimal ram yetmiyordur 2 . gb olmalı

Arkadaşlar Allah çarpsınki bende 758 mb ram var ve mount & blade fire and sword u hiç kasılmadan oynuyorum nasıl oluyor bende bilmiyorum birde bir sorum olacak benim şuan pcm de warband yüklü ama böyle çöl ve isimler falan çok kötü gözüküyor mount & blade nin 1. oyunu gibi gözüküyor neden acaba bilen varmı?

oyun içindeki ayarları düşük yada oyuna girmeden ayarlar sekmesinde video ayarları var ordan düşük olabilir.Ama yok yüksekse oyunu sil tekrar yükle sorun kalmaz

Geon35 said:
oyun içindeki ayarları düşük yada oyuna girmeden ayarlar sekmesinde video ayarları var ordan düşük olabilir.Ama yok yüksekse oyunu sil tekrar yükle sorun kalmaz
Yok dostum çok sildim yükledim ama yinede olmuyor.

Oyun' un kasması şundandır. Oyunun sav dosyaları çok fazla birikmiştir. Eğer savleri silersen kasmada azalma olabilir bende öyle olmuştu.

Back
Top Bottom