Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Stromcloak said:
Ekipten birini daha tanıdık, inanılmaz sevinçliyiz. Zaten biz M&B fanları, ekibi çok çok merak ediyoruz hatta topluca ekiple tanışıp birer imza almak istiyoruz(!) Kim takar Bannerlordu biz fanlar için önemli olan ekipdekilerin hayat hikayesi.

Abi antiparantez, profil fotoğrafındaki artık kuman savaşçısı mı kıpçak savaşçısı mı nedir çok seksi yaaa.
Khuzaitlerin lancerı captain modda gördüğüm kadarıyla bu tarzda bir zırh giyiyor. Çok fena tav oldum özellikle kılıca.

Oyunun kendi forumunda her gün dil döküyoruz artık bir bilgilendirme yapın diye adamların umurunda bile değiliz. Oyunun çıkışı hakkında en son bildiriyi ne zaman yaptılar hatırlayan var mı. Çıksa bile almayacağım. İnsan müşterilerini biraz önemser.

Stromcloak said:
Ekipten birini daha tanıdık, inanılmaz sevinçliyiz. Zaten biz M&B fanları, ekibi çok çok merak ediyoruz hatta topluca ekiple tanışıp birer imza almak istiyoruz(!) Kim takar Bannerlordu biz fanlar için önemli olan ekipdekilerin hayat hikayesi.

Beyler downgrade konusunda ne diyosunuz bana son blogdaki resim çok detaysız geldi 6 yıllık çalışmanın sonucu bu mudur?

Cinarq said:
Beyler downgrade konusunda ne diyosunuz bana son blogdaki resim çok detaysız geldi 6 yıllık çalışmanın sonucu bu mudur?
Dediğim gibi fotoğrafta doğru düzgün gölge bile yok. Grafikleri düşüğe almış olabilirler. Onümüzdeki e3 vb. etkinliklerdeki fotograf ve viseolara göre torum yapmamız daha iyi olur.

Genellikle SS çekilirken normalden daha yükseğe çekilir grafik ayarları sırf SS daha güzel gözüksün diye, SS çekerken grafik ayarlarının düşürüldüğünü de ilk kez senden duyuyorum. :neutral:

HalilBey said:
Cinarq said:
Dediğim gibi fotoğrafta doğru düzgün gölge bile yok. Grafikleri düşüğe almış olabilirler. Onümüzdeki e3 vb. etkinliklerdeki fotograf ve viseolara göre torum yapmamız daha iyi olur.

Öğğ E3 mü? 3.gidişleri mi olacak?

Cinarq said:
Ubisoftun downgradelerinin sebebi konsollara göre hazırlamaları. Tabi gameplaylerde üstün grafikle göstermeleri dolandırıcılığa giriyor. Ama pc içinde konsol düzeyinde çıkartıyorlar. Çok farklı yapmıyorlar. Division almadım ama o gameplaydeki halini istiyorum.

Bannerlord'a gelirsek zaten mükemmel grafikli bir oyun değil. O yüzden ben sanmıyorum downgrade yiyeceğini. AAA bir oyun değil.

M.BARIS said:
SS çekerken grafik ayarlarının düşürüldüğünü de ilk kez senden duyuyorum. :neutral:

Aynı şeyi mod yaparken ben de uyguluyorum. Sahnelerimi nativede yapıp, moda geçiriyorum. Mod bilgisayarı hemen ısıtıp kapattığı için, nativede yapınca hiç kapanmadığı için, bu yola başvuruyorum. SSleri bile nativedeki haliyle çekiyorum.

Benimkisi biraz zorunluluk galiba. xD

Şu videodan beri ben bi downgrade falan göremedim yani. Belki kapalı alanlardaki ışıklandırma farklıdır...

İlk resim daha kaliteli.Belki düşük-yüksek grafik göstermek için bu tür resimler alıyorlar oyundan.Yada optimizasyon cart curt olabilir.

Belkide blogları yazan arkadaş ss leri alıyor. O da herhangi bir bilgisayardan veya kendi bilgisayarından alıyor ssleri. Herhangi bir sebepten grafikler düşükteyken çekiyor (Çekeceği zaman düşüğe alıyor demiyorum). Sonuça bu downgrade meselesi bloglar çıkmaya basladiktan sonra çok konuşulur oldu. (Oyunun downgrade yemesini hiç istemiyorum bu yüzden bunu savunmak zorundayım. Kendimi buna inandırıyorum  :grin:)

Biliyorsunuz son olarak imparatorluk kaldı acaba oyun 1-2 hafta içinde direk çıkarmı bir fragman ile. Tabi imparatorluğu 3 başlıkta ve 3 haftada ele alıpta sonrada oyundaki at türleri ile ilgili bir blog başlatıp bizi at tarihi hakkında bilgilendirmezlerse :sad: Her hafta bir coğrafyanın atını anlatmasınlar NOOOOOOOOO!

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom