Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Yeni site bile açacak o features kısmıyla vakit kaybetmeyeceğiz dedi Callum. kaynak:

Callum_TaleWorlds said:
Styo said:
Next blog....

https://www.taleworlds.com/en/Games/Bannerlord/Features

We are working on an entirely new website at the moment, it would be a waste of time and resources updating that page. :smile:

Yönetim kadrosundan kastın yabancı forum yetkilileri ise o grup Callum ile hep iletişim halinde. Türkçe forum yönetimi ise ayrı bir olay. Kendi yağında kavruluyor.

Modculuğu sağlam yapsınlar da, benim için gerisi önemli değil. Ha tabi örnek teşkili açısından profesyonel kodlar iyi olurdu ama yine de ben oyunu oynamaktan ziyade direk modlamak istiyorum. Ve şu partilerin üyeleri hakkında daha açık operasyonlar getirseler daha iyi olur.

General Shepherd said:
M.ArdA said:
Yönetim kadrosundan kastın yabancı forum yetkilileri ise o grup Callum ile hep iletişim halinde. Türkçe forum yönetimi ise ayrı bir olay. Kendi yağında kavruluyor.

:lol:  :iamamoron:

Baya komikmiş cidden

Harbiden. Umarım bannerlorda çok yoğunlaştıkları içi  yayınlayamamışlardır. (Sanmam ama :grin:)

27021236_10213489224497747_5524898127418121885_o.jpg
Bannerlooooooooord

Yani bir bloglar vardı bloglardan çalmaya başladılar hayırlısı yılbaşında 2 hafta şimdide burda çalarlarsa 1 ay gibi bir süre kazanacaklar :grin:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom