Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Metaliğe kafa atıyoruz. Pc çürüdü dolar 6 lira, zamanında 50krş olan ekmek olmuş 1.50 lira. Kıçlarından yakında diye uydurdular, duydum gaza geldim o zamanlar uygun fiyata bir ekran kartı aldım, şimdi o da çürüdü. Pc'nin fanları traktör motoruna döndü, durdur şu işkenceyi diye bağırıyor resmen. Bannerlord çıkacak da biz de oynayacağız he ulan he. Bannerlord çok eyi olacak olm o yüzden gecikti hebele hübele...

Yok Edici AT said:
Metaliğe kafa atıyoruz. Pc çürüdü dolar 6 lira, zamanında 50krş olan ekmek olmuş 1.50 lira. Kıçlarından yakında diye uydurdular, duydum gaza geldim o zamanlar uygun fiyata bir ekran kartı aldım, şimdi o da çürüdü. Pc'nin fanları traktör motoruna döndü, durdur şu işkenceyi diye bağırıyor resmen. Bannerlord çıkacak da biz de oynayacağız he ulan he.

Bu forum da fiziksel bir platform gerekmeksizin Bannerlord oynayan arkadaşlarımız var, tüm blogları teker teker okuyup hayalini kurarak uyursan, bir rivayete göre rüyanda 4k 120fps bannerlord oynayabiliyormuşsun.

oyun yapım aşamasında iken gösterilen/duyurulan grafikler piyasadaki diğer oyunlardan daha güzel görünüyordu, ama artık o kadar çok zaman geçti ki bannerlord trailerindeki görüntüler bana günümüz oyunlarının grafiklerinin bir tık gerisinde kalmış gibi geliyor. yapım aşamasında eskiyen oyun oldu resmen.

Bunu ben daha öncelerde de söylemiştim ama yine söylemek istiyorum birkaç arkadaş oyunun yapım aşamasında eskidiğini yazmış arkadaşlar unutmayın oyun 7 senedir geliştiriliyor ve oyun hakkında birçok özellik açıkladılar ve bununla birlikte oyun içinden görüntüler yayınladılar gamescomda bir demo oynattılar ama bloglardaki yayınladıkları bilgilerin neredeyse hiçbiri ne gösteirlen görsellerde ne de gamescomda oynatılan demoda yani oyun içinde yer almıyordu bu bize şu veriyi verirki bize sunulan fotoğraflar ve oynanışların oyunun belkide ilk 2-3 senesindeki gelişim alınmış halinden olma ihtimali çok çok yüksek.Biz oyunu asla şimdiye kadar bir bütün olarak tüm özellikleri içine eklenmiş olarak(fizik motoru,at çeşitleri atların benekli olmasıi,silahlar,zırlar,animasyonlar,diplomasi,iklimler,bloglarda bahsedilen vb birçok şey) görmedik hatta oyunun grafiklerinin son hali olduğunu bile düşünmüyorum sistemli olarak bize bunları bu şekilde yayınlıyorlar beklentiyi iyice düşürüp en sonunda bambaşka bir oyunla ilgiyi tamamen üstlerine çekecekler ve BUM :smile:

AşkMilitanı said:
Bunu ben daha öncelerde de söylemiştim ama yine söylemek istiyorum birkaç arkadaş oyunun yapım aşamasında eskidiğini yazmış arkadaşlar unutmayın oyun 7 senedir geliştiriliyor ve oyun hakkında birçok özellik açıkladılar ve bununla birlikte oyun içinden görüntüler yayınladılar gamescomda bir demo oynattılar ama bloglardaki yayınladıkları bilgilerin neredeyse hiçbiri ne gösteirlen görsellerde ne de gamescomda oynatılan demoda yani oyun içinde yer almıyordu bu bize şu veriyi verirki bize sunulan fotoğraflar ve oynanışların oyunun belkide ilk 2-3 senesindeki gelişim alınmış halinden olma ihtimali çok çok yüksek.Biz oyunu asla şimdiye kadar bir bütün olarak tüm özellikleri içine eklenmiş olarak(fizik motoru,at çeşitleri atların benekli olmasıi,silahlar,zırlar,animasyonlar,diplomasi,iklimler,bloglarda bahsedilen vb birçok şey) görmedik hatta oyunun grafiklerinin son hali olduğunu bile düşünmüyorum sistemli olarak bize bunları bu şekilde yayınlıyorlar beklentiyi iyice düşürüp en sonunda bambaşka bir oyunla ilgiyi tamamen üstlerine çekecekler ve BUM :smile:

Hacım 2023'de bor çıkarıp süpergüç olacağız muhabbetiyle, şu dediğin muhabbet arasında hiçbir fark yok. İkiside aynı derece saykoluk aynı derece saçmalık.

Hónghúzi said:
AşkMilitanı said:

Hacım 2023'de bor çıkarıp süpergüç olacağız muhabbetiyle, şu dediğin muhabbet arasında hiçbir fark yok. İkiside aynı derece saykoluk aynı derece saçmalık.

Nereye çatılam nereden tartışma çıkartam fikir sahibi olmadan yorum yapam AMA boş yorum yapam Vol1323233223 :smile:

Özelliklede güzel izah ettim dengesiz yorumlar gelmesin diye ama yinede geldi ... Söylediklerimin aksini videolar paylaşılan bilgiler ve bu bilgilerin bize ne kadarının ulaştığı üzerinden bana muhalefet olacaksan mantıklı bir şekilde açıkla ve ol yok olmayacaksan abudik gubudik yorumlar yazmayın şuraya yok bor muş 2023 müş saykoymuş.Ne dedim ben paylaşılan verilerin parça parça paylaşıldığını oyunun bütününü görmediğimizi söyledim mantıksız olan ne burada . Yapımcımlar düşünmüyor demi biz bunları paylaşıyoz ama adamlar bizi bu bilgiler üzerinden eleştirecekler diye bi biz zekiyiz zaten 2023.zeki arkadaş

AşkMilitanı said:
Hónghúzi said:
AşkMilitanı said:

Nereye çatılam nereden tartışma çıkartam fikir sahibi olmadan yorum yapam AMA boş yorum yapam Vol1323233223 :smile:

Özelliklede güzel izah ettim dengesiz yorumlar gelmesin diye ama yinede geldi ... Söylediklerimin aksini videolar paylaşılan bilgiler ve bu bilgilerin bize ne kadarının ulaştığı üzerinden bana muhalefet olacaksan mantıklı bir şekilde açıkla ve ol yok olmayacaksan abudik gubudik yorumlar yazmayın şuraya yok bor muş 2023 müş saykoymuş.Ne dedim ben paylaşılan verilerin parça parça paylaşıldığını oyunun bütününü görmediğimizi söyledim mantıksız olan ne burada . Yapımcımlar düşünmüyor demi biz bunları paylaşıyoz ama adamlar bizi bu bilgiler üzerinden eleştirecekler diye bi biz zekiyiz zaten 2023.zeki arkadaş

Cümlenin başında "Hacım" diyerek samimi bir üslupla hitap etmeye çalıştım. Tartışma yaratmak gibi niyetim zerre kadar yoktu. Ben şakavari bir şekilde fikrimi yazdım, sen kendi kendine gaza gelip atarlanmışsın. Suratını bile görmediğim insanla ego savaşına girip tartışmayacağım. Saygılar.

B.B. Akdemir said:
https://steamcommunity.com/games/261550/announcements/detail/1730974328853174825
Yeni blog geldi harita bana biraz farklı ve güzel geldi.
blog_post_76_taleworldswebsite_02.jpg
armağan abi, ilerde deniz savaşı falan eklenirse diye haritayı değiştirmeyi, daha çok deniz olan bir harita yapmak istediğini söylüyordu, yapmış olabilirler en son.

Artizan said:
B.B. Akdemir said:
https://steamcommunity.com/games/261550/announcements/detail/1730974328853174825
Yeni blog geldi harita bana biraz farklı ve güzel geldi.
blog_post_76_taleworldswebsite_02.jpg
armağan abi, ilerde deniz savaşı falan eklenirse diye haritayı değiştirmeyi, daha çok deniz olan bir harita yapmak istediğini söylüyordu, yapmış olabilirler en son.
+1 ıssız ada felan ekleyebilirler şimdilik göze de hoş gözükür

Şimdi bunun Anadoluyla Trakyayla Batıyla ne ilgisi var sayın at kafası adlı sevgili üye. Şu İngilizce foruma kızıyordum ama en azından orada böyle boş yapan tipler yok pişmanım.

YILDIRIM said:
Hepiniz kafayı sıyırmışsınız.
hangimiz düşmedik kara sevdaya ?
hangimiz sevmedik çılgınlar gibi ?
hangimiz bir kuytu köse başında bir vefasız için yol gözlemedik
herkesten bir anı saklar bu forumlar
iyi oyunmuş, kötü oyunmuş ne fark eder ?
deli gibi sevdik ruhumuzdaaan.

şaka bi yana haklı olabilirsin ama forumu F5lemeyi bırakamıyor insan bi sene bıraksa 2 sene sonra geri dönüyor.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom