Mount&Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Boneless said:
Allah aşkına siz sp de ne gördünüz? Oyunun bir hikayesi yok daha yapmayın. İyice mmo haline getirme peşindesiniz oyunu.

Önceden yapılan konuşmalar, videolar, duyurularda vesaire oyunun krallıkları tanıtarak, en sonunda bizleri serbest bırakacağı bir hikayesi olacak dendi.

SP hakkında geçen sene yayınlanan pcgamer'daki o 40 dakikalık 2 video bana yeter şahsen.

Ben warbandta ki yoldaşların ailelerine veya kabilelerinde ki kişiler noldu
nasıl bağlıyacaklar onu merak ediyorum. İlerledikçe Rodok lar ve Svadyalı
olarak krallıklar çikçak mi. Yani devam ettikçe Warbandta benzemesini isterdim.

Başkan, hikaye yok da RPG var hikayeni sen kendin yapıyorsun bir nevi zaten.Hikayesi olsa dahi zorunlu tutulamaz, tutulmamalı. Birde singleplayerda ne gördünüz sorusuna, multiplayer da ne gördük sorusuyla cevap vermek istiyorum. Multiplayer değilde Co-op benim için nirvana olur. Hatta gerekirse bannerlord çıkarmasınlar warbande co-op getirsinler ona bile razıyım ben.

qli_61 said:
Başkan, hikaye yok da RPG var hikayeni sen kendin yapıyorsun bir nevi zaten.Hikayesi olsa dahi zorunlu tutulamaz, tutulmamalı. Birde singleplayerda ne gördünüz sorusuna, multiplayer da ne gördük sorusuyla cevap vermek istiyorum. Multiplayer değilde Co-op benim için nirvana olur. Hatta gerekirse bannerlord çıkarmasınlar warbande co-op getirsinler ona bile razıyım ben.

Sanırım sen rpg nedir bilmiyorsun.

Beyler bence yoldaşları öyle bedavadan hanlarda para verip almayalım bir görev yapalım ondan sonra bize katılsınlar. Ve yoldaşlar evlenebilsin çocuk yapsın onlarda aynı bizim gibi üstün bir yapay zekaya sahip olsun.Yoldaşı kovunca kendi askerlerini falan toplasın efso olur

Swadian_Bandit123 said:
Beyler bence yoldaşları öyle bedavadan hanlarda para verip almayalım bir görev yapalım ondan sonra bize katılsınlar. Ve yoldaşlar evlenebilsin çocuk yapsın onlarda aynı bizim gibi üstün bir yapay zekaya sahip olsun.Yoldaşı kovunca kendi askerlerini falan toplasın efso olur
Bence söylediklerinden önce yapay zeka,kuşatmalarda uzaktaki adama doğru kılıç savurmayacak,sağımızdaki adamı sola çekmeye çalıştığımız da içimizden geçmeye çalışmayacak kadar iyi olmalı.

HalilBey said:
Yapay zekanın bu hataları halledilmiştir. Ben senaryoyu çok merak ediyorum. Oyunda karakterimizin kişiliğini istedigimiz gibi oluşturmaya engel olur bence.
Şunu kastettiydim ya.
HalilBey said:
Belli oldu ya. Biz tam savaş havasına girip kendimizi kaptırmışken dangalağın biri trajikomik bir şekilde atımıza çarpıp büyüyü bozacak.

7tB7Xr.png

Umarım söylediğin gibi hallederler.

De Grieux said:
Kale savaşlarında ordu sıkışıyor yav yz yol versin geçeyim önce sonra savurur kılıcı
O merdiven tırmanma animasyonlarından sonra rüyanda gör yol vermeyi. Warband'da merdiveni 3 kişi tırmandığımızı hatırlıyorum yanyana... Tek merdiven 3-4 merdiven görevi görüyor yeminle.

15 Temmuz Gazisi Phyanaphos ¤ said:
De Grieux said:
Kale savaşlarında ordu sıkışıyor yav yz yol versin geçeyim önce sonra savurur kılıcı
O merdiven tırmanma animasyonlarından sonra rüyanda gör yol vermeyi. Warband'da merdiveni 3 kişi tırmandığımızı hatırlıyorum yanyana... Tek merdiven 3-4 merdiven görevi görüyor yeminle.
E 3-4 merdiven koydular zaten yeni oyunda :grin:

Zorundalar. Çünkü o animasyonlarla tek merdiven olmazdı zaten :grin:. Hatat 5-6 merdivene kadar çıkar o. Savaş büyüklüğü arttığına göre çok daha büyük kuşatmalar, total 150-200 kişilik değil total 500 kişilik kuşatmalardan bahsediyoruz. Sadece merdivenle saldırmıyoruz artık o da var.

Gkx hacı sende günlerdir bakıyorsun, Justin Biber gibi oldun yeminle bir "hi" de da.

Wtf? Warbandda mod sayesinde 3 merdivenle saldırıyorum şehre hep en sola gidiyor salak askerlerim. Ben sağda tek gidiyorum. %3,42 ihtimal ortaya geçiyor asker. (O da düşünce soldaki merdivenden)

De Grieux said:
Wtf? Warbandda mod sayesinde 3 merdivenle saldırıyorum şehre hep en sola gidiyor salak askerlerim. Ben sağda tek gidiyorum. %3,42 ihtimal ortaya geçiyor asker. (O da düşünce soldaki merdivenden)

O sorun ai meshin yapılmamasından kaynaklanıyor. Sadece bir merdivene yapılmışsa botların sadece oradan yürümesi normal.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom