Mount&Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Karabey. said:
Haklı olabilirsin ama böyle ayrılıklar takipçileri demorolize eder.Hiç değilse oyun çıkana kadar ayrılmalar olmasın.Bak yukarda onlarca kişi tartışmaya başladı zaten oyunun ne zaman çıkacağı muamma bir de böyle olaylar olunca insanın aklında soru işaretleri oluşuyor.

Neden demoralize etsin? Kimi firmalardan öyle insanlar ayrılıyor/kovuluyor/emekli oluyor da yerine yenisi geliyor, buna mı gelmeyecek? Bence sen ayrılan kişinin görevinin ne olduğunu bilmiyorsun. Bu yüzden de kendi kendine gaza geliyorsun.

Meydan savaşlarında araziyi belirleyebilsek.(yapay zeka aptal olduğu için dezavantajlı yerlerde savaşır o yüzden random olması daha iyi gibi) ama en azından dar Geçitler(köprü ve dağ araları)olsun buralar tutulabilsin ve ormanlık yerlerde pusu kurulabilsin. Oyunda supply (orduya erzak gönderme) scorch earth olsun (kendi köyünü yakmak) ama bu da harita küçük olduğu için işe yaramaz heralde. Modcular için fikir olsun diye yazdım.

Patlıcanlı Courage said:
Karabey. said:
Haklı olabilirsin ama böyle ayrılıklar takipçileri demorolize eder.Hiç değilse oyun çıkana kadar ayrılmalar olmasın.Bak yukarda onlarca kişi tartışmaya başladı zaten oyunun ne zaman çıkacağı muamma bir de böyle olaylar olunca insanın aklında soru işaretleri oluşuyor.

Neden demoralize etsin? Kimi firmalardan öyle insanlar ayrılıyor/kovuluyor/emekli oluyor da yerine yenisi geliyor, buna mı gelmeyecek? Bence sen ayrılan kişinin görevinin ne olduğunu bilmiyorsun. Bu yüzden de kendi kendine gaza geliyorsun.
Bu benim eleştirim kardeş sana mı düştü yargılamak?Ben demorolize oldum benim anlayışım bu herkes kendi işine baksın bence

20526154_1750365351659456_1767923202538719169_n.png

20525459_1750365011659490_6027967316739756734_n.png

Güzel olmuş, güzel.  :party:

~Mikail said:
Bir 5-6 ay daha yeni bir şey görmeyiz.  :lol:

Katılıyorum. Genelde bir şey koyup önümüze 3-4 ay geçiriyorlar onunla ama, hayırlısı.

~Mikail said:
Şöyle bir yazı yayımlanmış.
Hiç yoktan iyidir demek isterdim ama çok uzun zaman önce yapmaları gereken şeyi şimdi gerçekleştirmeye çalışıyorlar. Ayrıca blog sisteminin ilk ortaya çıktığı zamanki haline geri dönüyorlar gibi (yapımcıları tanıtmak vs vs bunları görmüştük) Haftalık blog gelecek ama oyunla ilgili değil çalışanları tanıtmaya, mini röportajlara odaklı bir blog olacak bu. Eh, insanların görmek istedikleri bunlar değil artık ama umarım iyi bir gelişme olur yinede, ne diyelim.

Callum Türk müymüş? Ben umutlandım açıkçası. Gösterebilecek bir şeyleri olmasa -şu ana kadar gösterilenler dışında tabi- böyle haftalık blog yayınlayacağız, gibi şeyler söylemezlerdi. Çalışanların neler yaptığını tanıtmak bir yere kadar. Bir de o tanıtımda oyun hakkında da bilgi vereceklerdir.

Çıkış görünüyor ki tekrardan oyuncuların ilgilerini çekmeye çalışıyorlar. Mb ve mb warband bahar ayında çıkmıştı. Umarım bannerlord da sonbaharda çıkar.  Ha! bu arada oyunun 2018'e ertelendiğine dair bir açıklama oldu mu?

WomaNizer said:
Çıkış görünüyor ki tekrardan oyuncuların ilgilerini çekmeye çalışıyorlar. Mb ve mb warband bahar ayında çıkmıştı. Umarım bannerlord da sonbaharda çıkar.  Ha! bu arada oyunun 2018'e ertelendiğine dair bir açıklama oldu mu?
Bir açıklama olmadı çünkü oyunun çıkış tarihi yok ortada. Çıkış açıkcası pek görünmüyor, Facebook sayfasında birkaç yoruma cevap verilmiş daha doğrusu tek bir cevap döndürüp dolaştırılıp tekrar edilmiş. Direkt bir sonuca varmak doğru olmasa da oyunun 2017'de çıkmayacağı ve Gamescom'da çıkış tarihi verilmeyeceği kesin gibi (eh, bekleyen de yoktu herhalde zaten). Yapılması planlanan geliştirici günlükleri ise oyun nasıl yapılıyor, eşyalar nasıl modellenip oyuna ekleniyor, nasıl programlanıyor, süreçler neler vb. şekillerden öteye geçmeyecektir büyük ihtimal,tabi şaşırtabilirler de. Kısaca, son zamanlarda oyuncuların genelinde yükselen "ne bu sessizlik yine" havasını almak için yapılmış bir hamle bana göre. 2 yıl önce olsaydı çok daha yerinde bir adım olurdu bu ama hiç yoktan iyidir herhalde. Umarım Gamescom'da daha uzun ve ayrıntılı bir oynanış gösterirler çünkü yazdıklarına göre yine demo oynatacaklar basına.

argon45 said:
WomaNizer said:
Bir açıklama olmadı çünkü oyunun çıkış tarihi yok ortada. Çıkış açıkcası pek görünmüyor, Facebook sayfasında birkaç yoruma cevap verilmiş daha doğrusu tek bir cevap döndürüp dolaştırılıp tekrar edilmiş. Direkt bir sonuca varmak doğru olmasa da oyunun 2017'de çıkmayacağı ve Gamescom'da çıkış tarihi verilmeyeceği kesin gibi (eh, bekleyen de yoktu herhalde zaten). Yapılması planlanan geliştirici günlükleri ise oyun nasıl yapılıyor, eşyalar nasıl modellenip oyuna ekleniyor, nasıl programlanıyor, süreçler neler vb. şekillerden öteye geçmeyecektir büyük ihtimal,tabi şaşırtabilirler de. Kısaca, son zamanlarda oyuncuların genelinde yükselen "ne bu sessizlik yine" havasını almak için yapılmış bir hamle bana göre. 2 yıl önce olsaydı çok daha yerinde bir adım olurdu bu ama hiç yoktan iyidir herhalde. Umarım Gamescom'da daha uzun ve ayrıntılı bir oynanış gösterirler çünkü yazdıklarına göre yine demo oynatacaklar basına.
pcgamer 2017'de çıkıcak demişti

Making of'ları falan şöyle güzel şeyler yapsalar en azından.
Birde topluluktan en çok sorulan sorular bir Q&A videosu eşliğinde cevaplanabilir.
Toplulukla iletişim konusunda cd project red, TW gibi firmaların ders alması gereken bir şirket.

Çok zor olmasa gerek.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom