Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Yeni yıl süprizi olarak 1-2 küçük bilgi gelebilir diye tahmin ediyorum fakat oyunun henüz ana hatları bitmedi diye düşünüyorum çünkü çok fazla bilgi gelmiyor.

Bu iyi birşeymi ? Evet çünkü her ihtimaller değişik ürünler sürekli denenerek en beğenilen seçilip oyuna ekleniyor.Buda bize her karesi özenle hazırlanmış bir oyun sunacak.

Yeni yılda belki şu shader dinamikleri olarak kar yağdıkça yerde birikmesi olayını falan gösterebilirler.Aslında aklımda sormak istediğim bir soru var ama uzun zamandır bi devin buraya baktığını görmedim o yüzden cevaplanmayabilir.

Baksalarda nadir cevap geliyor, ya bu konuda bir şey söyleyemem denir ya da herhangi bir cevap gelmez o nadir olayın dışında. Yılbaşında bir şey olacağını pek sanmıyorum.

Kont Dooku said:
Yeni yıl süprizi olarak 1-2 küçük bilgi gelebilir diye tahmin ediyorum fakat oyunun henüz ana hatları bitmedi diye düşünüyorum çünkü çok fazla bilgi gelmiyor.

Bu iyi birşeymi ? Evet çünkü her ihtimaller değişik ürünler sürekli denenerek en beğenilen seçilip oyuna ekleniyor.Buda bize her karesi özenle hazırlanmış bir oyun sunacak.
İnşallah  :!:

yılbaşından birşey çıkacağını sanmıyorum.Ancak ocak 7 - 17 arası birşeyler olacağa benziyor bana göre.Ancak şu anki bloglar oyun için yeterli bence.Daha incesine inmelerine gerek yok.Zaten başka gelirse oynayışı göstermeleri lazım.Ağır spoiler olur.

hakiim121 said:
yılbaşından birşey çıkacağını sanmıyorum.Ancak ocak 7 - 17 arası birşeyler olacağa benziyor bana göre.Ancak şu anki bloglar oyun için yeterli bence.Daha incesine inmelerine gerek yok.Zaten başka gelirse oynayışı göstermeleri lazım.Ağır spoiler olur.

Oynanışın gösterilmesinin neresi spoiler olabilir? Oyuncuların merakla beklediği şey zaten adam akıllı bir oynanış videosu, yeni bir şehir-kaleden oyun içi video vb. şeyler. İki at koşturup, adam doğrandığını görünce "ağır spoiler yedim, olamaz" deyip kendinizi öldürmezsiniz herhalde.

hakiim121 said:

ağır spoiler ne ya :grin: senaryosu mu var oyunun :grin:

2015 içinde çıkar diye düşünüyorum. Ah be bide ilk duyurulduğunda 3-5 aya çıkar diyorduk biz  :grin: ben o zaman üye değildim ama da neyse

Millet Viking conquestle oyalanırken onlarda haliyle zaman kazanıyorlar. Geç olsun ama temiz olsun, en güzeli olsun, warbandi 5'e katlasın, sorunsuz olsun gerisi önemli değil.

morlak said:
hakiim121 said:

Senaryosu yokmu oyunun 'efenim?

hakiim121 said:
morlak said:
hakiim121 said:

warband ın ne senaryosu vardı :grin: herşey random :grin:

hakiim121 said:
morlak said:
hakiim121 said:

Hayır yok.Başta bi tanıtma amaçlı görev verecek.sonrası bize kalmış.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom