Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
~Ghost said:
Hafiften şöyle bikaç tane uçuk saç stili koysanız iyi olur aslında.Mohawk falan.Kendime benzetmek istiyorum biraz.İnce detaylarla uğraşalım böyle tipimizi yaparken.
Oyundan görüştüğüm insanlar beni oyundaki karakterim gibi hayal ediyorlarmış. :grin:
Ben cornows,afro vs. istiyorum onlar nolcak.:grin:

Sanırım hiç sorulmayan bir soru soracağım. Kimsenin bunu sorduğunu okumadım malum 1160 sayfanın 1155 'i çöptür. Oyunun online kısmı nasıl olacak? Herkesin heveslediği Co-op olacak mı? Warband'in online kısmının kopyası Bannerlord'da olacak mı? Yada Bannerlord'da çoklu oyuncu olacak mı?

Erozbey said:
Sanırım hiç sorulmayan bir soru soracağım. Kimsenin bunu sorduğunu okumadım malum 1160 sayfanın 1155 'i çöptür. Oyunun online kısmı nasıl olacak? Herkesin heveslediği Co-op olacak mı? Warband'in online kısmının kopyası Bannerlord'da olacak mı? Yada Bannerlord'da çoklu oyuncu olacak mı?

Aslında Co-op tarzı oynanabilecek bir hikaye bölümler serisi yapılabilir.

Erozbey said:
Malesef soruldu.. :smile: (hatırladım)
Bannerlord'un çoklu oyuncu olacağını biliyoruz ama co-op olayı belli değil.. Açıklananlara bakılırsa warbandın mpsini kopyalayacaklar tabi geliştirecekler..

1155 mi çöp? O kadar kötümser olma 1000 de bari.. :grin:

Zaszx said:
Ahmet Faruk said:
Hani Warband da bi adamı topuz veya gürz gibi bir şeyle bayıltıyoz ya hem o bayılmanın ölümle değiştirilmesi hemde adama vurduğumuz yerin paramparça olması lazım kılıçla kestiğimiz yerinde yarılması filan lazım Bannerlord da inşallah böyle şeyler olur. Zaszx abi buna cevap verebilir misin?

Çok detay veremem ama şu kadarını söyleyeyim, yaralanma, kan gibi efektler warband'e göre çok daha iyi olacak.
Teşekkürler cevap için :smile:

zaszx veya gkx cevap verebilirse iyi olur;

Biz videoyu daha önceden dediğiniz gibi oyun içi 10 dakikalık bir video olarak bekliyoruz ama farklı tarzda bir video olmasın? Bir değişiklik yok değil mi?

Zaszx said:
Ahmet Faruk said:
Hani Warband da bi adamı topuz veya gürz gibi bir şeyle bayıltıyoz ya hem o bayılmanın ölümle değiştirilmesi hemde adama vurduğumuz yerin paramparça olması lazım kılıçla kestiğimiz yerinde yarılması filan lazım Bannerlord da inşallah böyle şeyler olur. Zaszx abi buna cevap verebilir misin?

Çok detay veremem ama şu kadarını söyleyeyim, yaralanma, kan gibi efektler warband'e göre çok daha iyi olacak.

Abim detay verseniz nolcakki oyunumu oynamıcaz, filimmi bu :grin: detay verin ipucu falanda dahada heyecan yapalım :smile:

Zaszx abi sana iki sorum olacak.
-Oyunda koşma olacak mı?( Shift tuşuna bastığımızda koşabiliriz mesela.)
-E3 yaklaşıyo napmayı planlıyorsunuz?

KidCudi said:
Beyler foruma bede diye yeni bir developers abimiz üye olmuş bir soru sorayım dedim özelden şu soruyu sordum:
Bannerlord ne durumda?-Yakın bir zamanda video gelecek mi diye iki tane soru sordum sanırım videoyla alakalı şöyle bir cevap verdi.Bkz:
*Merhaba, yakın bir zamanda gelecek.*
Takipte kalın, keyifli oyunlar dilerim.
E3'ü kasdetmiş olabilir mi acaba Bede abi?.:roll:

ya eğer oyun yaz ortasinda cıkarsa iyi bir cıkıs yakalar ama sonbahar veya kış aylarinda cikarsa yeterli ilgiyi goremez.  :lol:

Bence bu yaz ya da sonbahar'ın başında trailer/video gelir.2015 yazında da oyun çıkacaktır.2016'ya kalacağını hiç düşünmüyorum.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom