Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Fleshcer said:
Emrehan said:
Tarih açıklanmasını ya da çıkmasını beklemeyin.

Belki açıklanabilir? Hiç belirli olmaz.

EDIT: Şunu farkettim son 24 saattir sayfaya bakan Developer sayısı %80-90 Arttı. Bunun bir anlamı olabilir mi acaba?  :fruity:
Bu olsa olsa insanların cidden beklemekten bıktıklarının işareti olur bence  :meh:

RequesT said:
Fleshcer said:
Emrehan said:
Tarih açıklanmasını ya da çıkmasını beklemeyin.

Belki açıklanabilir? Hiç belirli olmaz.

EDIT: Şunu farkettim son 24 saattir sayfaya bakan Developer sayısı %80-90 Arttı. Bunun bir anlamı olabilir mi acaba?  :fruity:
Bu olsa olsa insanların cidden beklemekten bıktıklarının işareti olur bence  :meh:
Bence onlarda beklemekten usandılar.

Lithium26 said:
Gamescomda çıkıcaklar demi. Ne zaman oluyor bu gamescom ?
Kardeşim gamescom 5 Ağustos'da olacak. Kanımca bu uzun bekleyişin ardından Taleworls Mount Blade Bannerlord II için uygun bir duyuru ve tanıtım ortamı bulacaktır. İnanıyorum ki gamescom la bîrlikte Bannerlord gümbür gümbür gelecek ve hepimizin yüzünü güldürecektir.
Saygılarımla...

Arkadaşlar dikkatinizi çekti mi bilmiyorum, geçen developer ın teki konuya bir bakış attı sanırsın video gelecek.

İsmail abi gemiyi böyle beklemedi be..

ErtuBey said:
Arkadaşlar dikkatinizi çekti mi bilmiyorum, geçen developer ın teki konuya bir bakış attı sanırsın video gelecek.

İsmail abi gemiyi böyle beklemedi be..

Buralarda yenisin galiba. La şu konuya her gün giriyorum sık sık denk geliyorum onlara. Zazxs, gkx en sık girenler hatta.

Küfürsüz bir şekilde kendini ifade edemiyorsun galiba.Ben bu konuya 3-4 developer ın nöbet tutar gibi girip girip çıktığını hatırlıyorum, ne oldu ?Böyle aptal veledler burada millete *** demeye başladı olan o.

Tüfekçi Başı said:
Fleshcer said:
Bekleme Similasyonu  :facepalm:

+1

Ama ben geliştiricilerden ümitliyim. İyi bir şey çıkacak. Yılmayın abicim. Bu kadar insan boşuna beklemiyor.

Katılıyorum kaan abi bence de iyi bir şey çıkacak ama zamanında bekleyen o kalabalık oyunu alır mı almaz mı bilmiyorum :grin:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom