Mount & Blade: Ateş & Kılıç ~ Ana Bilgi Konusu

Sizce Ateş & Kılıç'ın Mount & Blade Serisine kattığı en büyük özellik nedir?

• Oyun motorunun yurt dışına satılarak ithalat yapılmış olması.

Votes: 52 15.6%
  • Fiyatı bakımından en ucuz M&B olması.

Votes: 23 6.9%
  • Geliştirilmiş Tek Oyunculu modu.

Votes: 70 21.0%
  • Gerçek bir dünyada geçmesi.

Votes: 188 56.5%

• Total voters
    333

Users who are viewing this thread

Dostum steam'e ihtiyacın yok, gerekte yok. 4x4 formatını direk oyuna aktifleştirebilirsin. Taleworlds'ün anasayfasından indirip oynamaya başla. :wink:

Güncelleme dosyasını hazırlayıp(bitmiştir herbalde) upload edeceklermiş yakında.

Armağan abiye bağlı. Paket hazırsa ftp kanallarına yüklerler. Ki rapidshare'a dosya yükleme kadar kolay birşey değil. Yabancı forumda açıklama yapıldı aslında.

Ubsilon Xefor Cioss said:
Dostum steam'e ihtiyacın yok, gerekte yok. 4x4 formatını direk oyuna aktifleştirebilirsin. Taleworlds'ün anasayfasından indirip oynamaya başla. :wink:
Biliyorum İndirdim ve aktifleştirdim ama steam'de olmasını istiyorum onu yapma imkanım var mı peki ?

Birkaç farklı tür ekleme sistemi var. Kütüphaneden yeni bir oyun eklemeyi denedin mi? Sol alttaydı sanırım.

Armağan abiye bağlı. Paket hazırsa ftp kanallarına yüklerler. Ki rapidshare'a dosya yükleme kadar kolay birşey değil. Yabancı forumda açıklama yapıldı aslında.

ingilizce yerin dibine batsın anlasam :grin:

Birkaç farklı tür ekleme sistemi var. Kütüphaneden yeni bir oyun eklemeyi denedin mi? Sol alttaydı sanırım.
Başka yolunu bilmiyorum sadece steam'in sol altdaki oyun ekle yeri ordan başka ekleme bilmiyorum.
Arkadaşlar lütfen yardım steam'e eklemem lazım lütfen !

dilini türkçeye çevir googleye yaz steam dilini türkçe yapma diye ozaman daha kolay yaparsın tabi türkçeyse ve yapamıyorsan bilemem

yılgın12 said:
Steam'ı ayarlardan beta yap sonra Türkçeleştir işin kolaylaşır ve bu arada oyun dehşet olmuş elinize sağlık.
Kardeş beta uptade yapdım hala ekliyemiyorum ?

Ya beyler benim 3x5(aaaa-bbbbb-ccccc) şeklinde ve hali ile hiçbir şekilde oyun aktif olmuyor. Yine yalnış verdiler mi nedir bilen var mı nasıl dönüştürürüm 4x4 formatına...

Arkadaşlar ben steam kullanıyorum.Taleworlds'ten yeni güncellemeyi kendim indirdim.Fakat oyun steam'in içine kurulu olduğu için yükleme dizininde nereyi göstercem?Yardımcı olursanız sevinirim. :roll:

Back
Top Bottom