Mount & Blade 1.011

Users who are viewing this thread

Merhabalar

Ben oyunu oynuyorum bir taht varisine yardım ediyorum görevim nord krallığının lordlarını kendi tarafıma çekmek ama 4 tane lord kabul etti 16 lord nord krallığına bağlı kaldı adamların toprağıda kalmadı ne yapmam lazım

Son Version Ama Krallık Kurulmuyor.

Mount&Blade v1.011'de Nam'ım : 5.000'İ Geçti , Oyunda Kalelerin Şehirlerin Köylerin Yarısı Benim.

Genede Krallık Kurulmuyor...

Yanlış oyunu oynuyorsunuz. Mount&Blade'de krallık kurma, evlenme vb. yok. Bu eski oyun ve geliştirilmesi durduruldu.

Mount&Blade: Warband oyna bence. Ilk oyunun geliştirilmiş, çok oyunculu oyun eklenilmiş ve hálen geliştirilmekte olan versiyonudur.

Çok güzel bir oyun ateş ve kılıç nasıl bilmem ama bu oyunu herkeze şiddetle tavsiye ederim gerekirse oynamayanı döverim  :grin:

Mount & Blade Enhanced Version Setup

Mount & Blade Enhanced Version Nedir?

M&B Enhanced Version 2009'un Sonbaharında TaleWorlds'ün duyuru yapmadan çıkardığı, sürüm numarasının değişmediği (1.011) bir güncellemedir.

Oyundakı AI Meshlerini düzenleyen, bazı küçük grafik düzenlemeleri de içeren Enhanced Version günümüzdeki en güncel Mount & Blade'dir.

ben mount and blade 1.011 oynuyorum mod chine battlefield gibi bir adı var köylerden asker toplanmıyor kendin silah verip yapıyorsun rifleman yapmak için rifle ve riflle bulluet istiyor bagaja bende bagaja koyuyorum tıkolıyorum yine olmuyor yardım lütfen

timesoflord said:
Gerçekten mükemmel bir oyun haberi olmayan binlerce insan var keşke tüm dünya bu oyunu bilse ve oynasa ....... :grin:

I have a dream.. :smile:

Bu mesajı yazmadan önce daha kısa sürer umuduyla FileFront'tan indirmeyi denedim ama FileFront linkinde "File not found, you will be directed to filefront.com" gibi birşey diyor. Hayır bende şu an yüklü ama isteyen olur diye uyardım. Saygılar.

Arkadaşlar bende uzun süredir bu dertten muzdariptim ve kendi denemelerim ile mutlu sona ulaştım. Benim ekran kartım 1GB---Ram4GB----4Çekirdek ve 64 Bit işletim sistemi ve yeni olmasına rağmen reset atıyordu. Ve Çözüm..

Ekran kartınızın yönetim programından fan hızını Manuel olarak ayarla deyip %100 yapın.(Isındığı için reset atıyor) Sonra oyun ayarlarına girip Görüntü kalitesinden taviz verin. Tüm ayarları düşürün tahammül edebileceğiniz kadar. Sonra Doku Kalitesi veya Doku detayı diye bir seçenek var Onuda %10'a Düşürün. Ve bitti artık reset atmaz. Çünkü görüntü ve doku ayarları düştüğü için ekran kartının gücünü zorlamaz ve fan hızı en üstte olduğu içinde ısınma önlenir. Saatlerce hatta günlerce internette çözümünü bulamadım sadece ısındığı ipucunu aldım ve deneylerimle sonuca vardım. Kendim çözümüm diye herkes bir çok yalan atar forumlarda bilirsiniz. Bunun üzerine "Yemin Ederim" diyorum ki çözümü kendim buldum. :idea:

arkadaş bendede aynı hata oluyo ama şöyle yapıca düzeliyo oyunu 30-40 dk oynadıktan sonra veya kale kuşatmadan önce escye basın ve kaydedip ana menuye geri dön tekrar oyuna gir bitti ve bu işlem 1-2dk sürüyo tavsiyem her savaş ve kalekuşatmasından önçe bu işlemi yapmaktır ben böyle yapıom rahat oynuyorum şuanda  :mrgreen: umarım yardımcı olmuşumdur

steamden sırf destek olsun türk yapımcılara diye m&b collection aldım oyunu indirdim bir de ne göreyim? türk yapımı oyun türkçe bile değil! müthiş! söyleyecek sözüm yok doğrusu! yama var diye gelmeyin lütfen bana offical bile değil yama bu aymazlıktır anlamakta güçlük çekiyorum doğrusu. bölümsonucanavarı sayesinde tanıyıp ciddi ciddi türk oyunu sanıp aldım m&b yi ancak cidden fena çuvalladım. steam geri alsa oyunu 1 saniye düşünmez geri verirdim . bana göre 10 numara rezalettir bu olay...

Back
Top Bottom