Mount&Blade Ürünleri

Users who are viewing this thread

batuhanduman

Mount&blade'i hepimiz seviyoruz. Tüm oyunlarına saatlerimizi gömdük. TaleWorlds ekibine bir sorum olucak; Mount&Blade'in orjinal kıyafetlerinin, figürlerinin ve collector editionlarının olduğu resmi bir site olsa çok iyi olmaz mıydı? İlerde böyle bir şey düşünüyormusunuz? Hem sizlere destek olunur, hem de böyle ürünleri almak isteyen müşterileriniz için çok iyi olur. Mesela collector edition versiyonunun çıkmasını çok isterim ben. Koleksiyon olarak saklamak isteyen bir tayfa vardır illaha ki. Action figürleri falan olması çok iyi olur. Konuyu sevgili moderatorler aydınlatabilirmi? @MArdA TaleWorlds @Homerøs

$ yapalım biz onu :grin: Türk lirasına çevirince 120tl civarı yapıyordu diye hatırlıyorum. Türkiye'ye özel fiyatlandırma da mevcut değildi. Onun dışında herhangi bir resmi satış görmedim.

Mount&blade'i hepimiz seviyoruz. Tüm oyunlarına saatlerimizi gömdük. TaleWorlds ekibine bir sorum olucak; Mount&Blade'in orjinal kıyafetlerinin, figürlerinin ve collector editionlarının olduğu resmi bir site olsa çok iyi olmaz mıydı? İlerde böyle bir şey düşünüyormusunuz? Hem sizlere destek olunur, hem de böyle ürünleri almak isteyen müşterileriniz için çok iyi olur. Mesela collector edition versiyonunun çıkmasını çok isterim ben. Koleksiyon olarak saklamak isteyen bir tayfa vardır illaha ki. Action figürleri falan olması çok iyi olur. Konuyu sevgili moderatorler aydınlatabilirmi? @MArdA TaleWorlds @Homerøs
Tişört falan var hatta 2 yıl gibi bir süre önce bir tane almak istemiştim sonrasında bir şekilde alamamıştım 60tl civarındaydı diye hatırlıyorum.
Figür olayı çok güzel olabilir aslında Harlaus figürü, Sancar figürü, Dustum figürü falan çok güzel olurdu aslında :grin: .İlerde bir gün onu da yapsalar mükemmel olurdu.

Düz bir Empire Cataphract'ı ya da Khuzait atlı okçusu figürü bile olabilir bence.

Ayrıca bu konu daha önce forumlarda konuşulduğunda callum ve arda baya olumlu düşünmüşler hakkında. Bence bunların da zamanı gelicek.
Kesinlikle. Oyundaki askerlerin özellikle kralların imparatorların figürleri iyi olur. Mesela haritanın kabartmalı duvar tablosu gibi cesitlendirilebilir mağazası.

Poster tarzı şeyler daha hoş olur bence. Bu tarz şeyler iyi bir pazarlama süreci gerektiriyor. Bannerlord için daha vakit var, Warband ise eskide kaldı. Ancak poster, belki evrende geçen kutu oyunu ileride yapılabilir. Her şey pazarlama stratejisine ve Bannerlord'un başarısıyla ilişkili.

Poster tarzı şeyler daha hoş olur bence. Bu tarz şeyler iyi bir pazarlama süreci gerektiriyor. Bannerlord için daha vakit var, Warband ise eskide kaldı. Ancak poster, belki evrende geçen kutu oyunu ileride yapılabilir. Her şey pazarlama stratejisine ve Bannerlord'un başarısıyla ilişkili.
Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Kesinlikle haklısınız; Ürünlerin satılması için pazarlama süreci gerekiyor. Poster önerisi de çok hoş dediğiniz gibi. Evrende geçen kutu oyunu on numara olurdu. Umuyorum ileri de hepsi gerçekleşir. Şahsi fikrim olarak bunu istememin büyük bir nedeni de bir türk firması olduğu için sadece oyununu alarak değil; Aynı zaman da farklı ürünlerini alarak destek olmaktır. İyi çalışmalar diliyorum.

Back
Top Bottom