Mount And Blade 0.986 dan tahmin resim

Users who are viewing this thread

evet arkadaşlar size katılıorm aynı zamanda dediğiniz gibi bu Stronghold oyunundan kopya alınmış..Birisi eğlenmek amaçlı yapmış olabilir  gırgır  olsun diye..

stroghold degilde mount&blade de karakterlerin haerketleri ve sekilleri biraz daha obliviona benzese yani obliviondaki gibi rahat olsa .bide mount blade e hastayım ama sadece su adamların tipi hosuma gitmiyor soyle vucut ollculerini ayarlayabilsek sisman uzun boylu soyle ayıbogan gibi bisi oblivionu bile gecer valla

tyk said:
TaleWorlds said:
Arkadaşlar size ben bişi dicem ben size sormak istedim mount and bladeyi araştırırken buldum sizce bu resimdeki mount blade doğrumudur 0.986 böle olucakmış ben inanmadım şimdiki güsel bunun grafikleri çok kötü zaten sizce nasıl yorumları bekliyorum..
ifmguxqhxb.jpg

Hehehe güldürme beni dostum...Anlaşılan bu oyunun gerçek adını bilmiyorsun bu Hem simulasyon manasında hem strateji manasında çok uzun süreli bir oyun...Yani bir bölümü rahat 4 saat alabiliyor...Oyunun adı Stronghold 2....Vede yeni versiyonu Stronghold 2 Legend var...Bu oyunu çok severim çok zevklidir...Ama AtveKılıç'ın bu seviyeye gelmeside baya zaman alır...

Ayrıca resimden anlaşılıyorki bu oyunun resmini çeken kişi şehir yönetiminden hiç anlamıyor...fareler ortalıktaki pislikler....

evet sana katılıyorum

oynayan popularity i mahvetmiş durumda...

Görüntüğü koydugun oyun bildiğim kadarıyla Dark Messiah.Sanırım M&B o kadar gelişemez.Çünkü Arx Fatalis i yapan firma yapmıştı o oyunu.Fizik olarakta çok gerçekçiydi.Odun yutmuş adamlar yoktu...

amaci attention whoreluk yapmak olan bir arkadasimiz muhtemelen,geciniz.

ps: en son verilen resim dark messiah of might and magic'den,evet.

Back
Top Bottom