Gamescom Mount and Blade II: Bannerlord inceleme

Users who are viewing this thread

Komutlarda seslerin yanlış çıktığı videolar vardı. Senin videonda normal çıkıyor. Ya insanlar aşırı seri farklı komutlara bastı ya da cidden öyle bir bug var. Video güzel olmuş eline sağlık.

Bjorn The Raider said:
Çok güzel video olmuş aga eline sağlık. Baya da iyi oynamışsın aksiyon kısımlarını. Tavernkeeper'ın 500 lira istemesi çok pahalı olmuş sanki bilgi karşılığı.

İlk savaş sahnesinde askerlerini yönetme kısmını biraz karıştırıyordun aha dedim "hepsine bakacak teker teker sonunda hepsini göreceğiz." Kimse bakmadı teker teker onlara, olsun yapacak bir şey yok.

Tekrardan eline sağlık.

Handa bi düşündüm bi an parayı vermeyi ama sonra çok param yoktur diye vazgeçtim iyiki vazgeçmişim hemen ardından paraya baktım 700'dü

Amacım oydu aslında hepsine bakmakta bazen düşmanlar çabuk geldi bazende tuşları karıştırdım o heyecandan yarım kaldı orası.

Roffron said:
Komutlarda seslerin yanlış çıktığı videolar vardı. Senin videonda normal çıkıyor. Ya insanlar aşırı seri farklı komutlara bastı ya da cidden öyle bir bug var. Video güzel olmuş eline sağlık.

Oyundaki komutlarda ses bugu vardı. Ben yapmadım ama mesela sürekli f1 f2 yaparsanız charge charge charge diye sesi buga düşerebiliyordun ya da hızlı komutlarda da düşüyordu.

Back
Top Bottom