Modlama- Kılıç Yapımı

Users who are viewing this thread

öncelikle merhabalar steam den modlama araçlarını indirip kendime özgü ve tasarım ile nasıl kılıç ve zırh ekliyebilirim yardımcı olursanız sevinirim.

rica ederim iyi eğlenceler.
Teşekkürler dostum , güzel kaynaklar atmışsın.

Ayrı olarak bu konu altında sorayım dedim , modding tools malum epic games üzerinde yok , aslında şehir/köy tasarlamak çok hoşuma giderdi , bunun için epice gelmese bile modding araçlarının tw sitesi üzerinde falan warband demosu gibi herkese açık paylaşılma ihtimali var mı ?

O kadarını bilmiyorum beyim. Steam üzerinden satın aldığım için benzer bi durum yaşamadım. Ben de ufak çaplı değişiklikler yapmıştım oyunda. Kale şehir ve köyler eklemiş kendi özel krallığımı oluşturmuş, yeni leydi ve lordlar eklemiş kendi asker birliklerimi yapmıştım. (Çok da güçlü yapmışım ilk sene imparatorluktan bir kale bir şehir alıyorlardı)

Modding Tools ile aranızı geliştirin beyim. Oyunda eğlenmediğim kadar modding tools'ta eğlendim. Sürekli bişeyleri bozmama rağmen sonunda ufak tefek kusurları olan bi modum olmuştu. (Şehirde çıplak gezen kel bi bey vardı. Göz teması kurduğunuzda oyun çöküyordu. Sanırım hancıyla konuşmak da çökmeye sebep olabiliyordu)

O kadarını bilmiyorum beyim. Steam üzerinden satın aldığım için benzer bi durum yaşamadım. Ben de ufak çaplı değişiklikler yapmıştım oyunda. Kale şehir ve köyler eklemiş kendi özel krallığımı oluşturmuş, yeni leydi ve lordlar eklemiş kendi asker birliklerimi yapmıştım. (Çok da güçlü yapmışım ilk sene imparatorluktan bir kale bir şehir alıyorlardı)

Modding Tools ile aranızı geliştirin beyim. Oyunda eğlenmediğim kadar modding tools'ta eğlendim. Sürekli bişeyleri bozmama rağmen sonunda ufak tefek kusurları olan bi modum olmuştu. (Şehirde çıplak gezen kel bi bey vardı. Göz teması kurduğunuzda oyun çöküyordu. Sanırım hancıyla konuşmak da çökmeye sebep olabiliyordu)
Teşekkürler dostum. Bir çözüm herhalde gelir diye düşünüyorum. Gelmese de sorun değil , mod hayalim yok zaten maksat zamanım olursa 3-5 şehir tasarlamak falandı.

Back
Top Bottom