Mod İstek ve Fikirleri

Users who are viewing this thread

luckylancer said:
http://www.mbrepository.com/file.php?id=615

bu modun linki, ama dosyalardan biri açılamıyor diyor ve oyun açılmıyor. bunu indirip dosyaları karıştırıp büyülerin nasıl yapıldığına belki (mümkün müdür bilmem) bakabilirsin, elindeymişken sorunuda düzelte bilirsin. eğer mod yapmayı düşünüyorsan aklımda büyülü bir mod için iyi bir fikir var ve hikayeli bir mod olacaksa dörtyol hanı bölümündeki bazıları bu modla ilgilenip hikaye yazabilir.

edit: biraz daha bakındım ve şunu buldum

http://www.mbrepository.com/file.php?id=616

normal modu indirmektense bunu indirmek modcular için daha iyi. ama en büyük sorun bu modun M&B için olması. bunları direk kullanamazsın ancak fikir verir.

Geri kalanını özelden konuşalım ben sana mesaj yazıyorum şimdi  :smile:

bence mount blade 1.011 star wars conquest modu mount blade warband içinde yapılmalı tabi ufak değişikliklerle

Arkadaşlar Mount & Blade 1.011'e warband modu yapabilirmisiniz bilgisayarın özellikleri kaldırmıyor normalini oynuyorum ama warbanddaki haritayı sarranidleri ve evlenme gibi yenilikleri ekleyebilirseniz sevinirim warbanddaki itemlerin aynılarını ekleyin başka bir şey istemiyorum

ErKuTErDeM said:
Arkadaşlar Mount & Blade 1.011'e warband modu yapabilirmisiniz bilgisayarın özellikleri kaldırmıyor normalini oynuyorum ama warbanddaki haritayı sarranidleri ve evlenme gibi yenilikleri ekleyebilirseniz sevinirim warbanddaki itemlerin aynılarını ekleyin başka bir şey istemiyorum
Uğraşacak biri olacağını sanmam bilgisayar özelliklerini arttır.

Bence Mount and Blade ye bir çok animasyon getirecek ( Sadece ok yay ve kılıç animasyonu değil. Tekme,Kalkanla itebilme veya vurabilme ,  Combo yapabilme .) Kombo çok önemli yani kılıçla sağa sola ve üstten vurduktan sonra başka bir hareket daha yapsın. ( Yere düşürsün vs.)

Yani Geniş kapsamlı bir animasyon eklentisi .

Dostum o fantezi oyunu olmaktan çıkmış,ateşli silahlar eklenmiş.Bir mod tanıtımı görmüştüm adını hatırlamıyorum.Tüm krallıklar Svadyaya geliyor tek krallık olup Kalradyaya gelen canavarlarla savaşıyorlar ama daha yapım aşamasındaydı.Yinede süper olur

Hayatta kalmak için dövüşenler, ne biliyim, ölmemek için öldür gibisi fantastik olabilir (ve canice)

2Snake said:
Hayatta kalmak için dövüşenler, ne biliyim, ölmemek için öldür gibisi fantastik olabilir (ve canice)

Yani bütün mod bu mu olacak :smile: Ayrıca MP için mi, SP için mi?

Mp içinse, Last man standing tarzı bir mod olabilir.
SP içinse, bu söylediğin modun yalnızca bir özelliği olabilir.

Yani ne biliyim sadece öyle geldi bir an aklıma. Singleplayer'da köle gibi dövüşülebilir mesela. Açlık oyunlarındaki gibi. Daha iyi dövüşene daha büyük hediyeler gibi. Saçma oldu ama geliştirilirse faydalı olabilir belki

2Snake said:
Yani ne biliyim sadece öyle geldi bir an aklıma. Singleplayer'da köle gibi dövüşülebilir mesela. Açlık oyunlarındaki gibi. Daha iyi dövüşene daha büyük hediyeler gibi. Saçma oldu ama geliştirilirse faydalı olabilir belki

Elbette olabilir, ama fikir çok ve mod yapan çok az adam var :smile: Modlama biliyorsan bu moda sen başla derim.

Back
Top Bottom