Mod Önerisi

Users who are viewing this thread

HatasizCooL

Veteran
Canlar öncelikle merhabalar, uzun bir aradan sonra içime düşen bir ateşle tekrar Warband'a döndüm geldim :grin:

Ancak Warbandı defalarca oynadığımdan farklı bir mod arıyorum. Ama böyle mesela Osmanlı modu deyip sadece askerlerin silahların isminin değiştiği gibi değil de görevlerin işleyişin değiştiği bir mod arıyorum hikayeleri filan olabilir  :smile:

Anno Domini de son gelişmeler neler? En son oynadığımda aşırı bir kasma vardı bu sorun düzeldiyse onu da oynayabilirim.

Konunun yeri yanlış olabilir ancak tavsiyelerinize ihtiyacım var, her mesaj için ayrı ayrı teşekkürler  :grin:

celil said:
dragos said:
Bir ay daha sabret, The Dracaena Marginata yolda... :grin:

Kardes senin modda gorev mi var? aradigi mod Osmanli Senaryosu V2

Osmanli Senaryosu V2
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,316691.0.html

Bu ne önyargı :smile: Mod henüz tamamlanmadı, tamamlandığında olacak inşallah. O zamana kadar ben Evlat modunu da öneririm, isteğine uygun bir mod.

duzelltim mesaji yanlis anlama moduna kotu demiyorum arkadas gorevli ve osmanli temasi demis ya ondan oyle dedim :smile:

celil said:
duzelltim mesaji yanlis anlama moduna kotu demiyorum arkadas gorevli ve osmanli temasi demis ya ondan oyle dedim :smile:

Yok kardeşim yanlış anlamadım merak etme, sağolasın :smile: Celil haklı, Osmanlı Modu da hep olumlu geri bildirimler alan bir mod. İsteğine de uygun. Henüz oynama fırsatı bulamadım ama onu da tavsiye ederim.

celil said:
kalbini kirdiysam kusura bakma oyle demek istememistim hakni helal ed.

Estağfirullah ya helal olsun ne demek

aslında soyle en guzel modların bulundugu bir mod paketi hazırlansa süper olur en güzel 10 modu bi rarda toplansa

Öncelikle yorumlar için teşekkürler, modlara bakacağım. Osmanlı modu olsun demedim bu arada yanlış anlaşılmış örnek olarak verdim :grin:

Oyunun aynı kalıp eşyaların isimlerin değiştiği mod istemiyorum demek istediğim buydu :grin:

Mod önerilerinizi bekliyorum halen :grin:

HatasizCooL said:
Öncelikle yorumlar için teşekkürler, modlara bakacağım. Osmanlı modu olsun demedim bu arada yanlış anlaşılmış örnek olarak verdim :grin:

Oyunun aynı kalıp eşyaların isimlerin değiştiği mod istemiyorum demek istediğim buydu :grin:

HatasizCooL said:

Şuan biraz buglu ama benim mpdumun 0.1.5 ini bekle 5 güne çıkacak imzamda linki var

Back
Top Bottom