MINECRAFT! - "Kendi dünyanızda oynamayı bırakın, onu yaratın."

Users who are viewing this thread

hmm portal gun modun ilginç bir yanı daha yeni keşfettim
Turret Wife Serenade
12305.png

:grin: :grin: :grin:
onlar testificate değil TURRET Portal oyna anlarsın
ayrıca bu 1.8.1
bunlar oracle turret bu arada
hani koyduğunuzda "I'm different." diyenler.
4 adet yan yana koyunca müzik çalıyolar bebeğim

Beyler 1.8.1'de aykans ile oynuyoruz.Dileyen gelebilir(aykansa mesaj atıp).Şahsen ben çok eğleniyorum.Bugün bataklığa taşınacağız. :grin:(hilesiz oynuyoruz)

Arkadaşlar bu uzay saçmalığı nedir yahu.Ben çok derine inmek için kazıyorum mesela.Bir süre sonra hızımı alamayıp uzaya düşüyorum.Çok saçma değilmi ? Kırılmaz blok yapsınlar ben niye o kadar eşyamı kaybediyorum ?

GhosTR said:
Arkadaşlar bu uzay saçmalığı nedir yahu.Ben çok derine inmek için kazıyorum mesela.Bir süre sonra hızımı alamayıp uzaya düşüyorum.Çok saçma değilmi ? Kırılmaz blok yapsınlar ben niye o kadar eşyamı kaybediyorum ?
nasıl yani zaten kırılmıyor bedrock. creative oynuyosan kırılır. yoksa yoksa (VAY ANASINI). Sen VOID e düşüyon BOŞLUK demek The Doctor BOŞLUK'un tanımını yapmıştır. :lol:
EDIT: galiba forumun %82'si minecraft oynuyor :eek: (yabancıları da dahil edersek)

Muratcn DMR said:
hile dışında da kırılır ama pick axe ile 12 saat falan beklemek gerek bedrockun gücü 18000000
Kırılmaz.
Her şey bir TNT yanında ise kırılır, bedrock hariç. Bitişiğinde ise blast resistance yok sayılıyor, aynı zamanda gücü. Bedrock hariç.

Antifiriz said:
Muratcn DMR said:
hile dışında da kırılır ama pick axe ile 12 saat falan beklemek gerek bedrockun gücü 18000000
Kırılmaz.
Her şey bir TNT yanında ise kırılır, bedrock hariç. Bitişiğinde ise blast resistance yok sayılıyor, aynı zamanda gücü. Bedrock hariç.
minecraft wikide okumuştum 12 saati :grin: ve obsidyen de kırılmaz TNT ile

EDİT: Lanet ingilizcem :grin: Yanlış okumuşum 12 saatte kırılamaz diyor

Back
Top Bottom