MINECRAFT! - "Kendi dünyanızda oynamayı bırakın, onu yaratın."

Users who are viewing this thread

Prometheuss said:
Antifiriz said:
Ankara Gazozu said:
Antifiriz said:
Lava düştüm. Yine.

Birde profayşonal olacan.Banç Mayning yaparsan düşmezsin.
Asıl problem ne biliyor musun? Elimde harita ile düz yolda yürürken, önümü görmedim, düştüm.

THİS İS MİNECRAFT !!!
Ben de NOOOOTCH! diye bağırarak çıktım oyundan.

Cyber said:
Çıktı ya la :S
Neyi yalasın? Subliminal mesajcı seni. Ayrıca çıkmadı, pre release o.

Antifiriz said:
Ankara Gazozu said:
Antifiriz said:
Lava düştüm. Yine.

Birde profayşonal olacan.Banç Mayning yaparsan düşmezsin.
Asıl problem ne biliyor musun? Elimde harita ile düz yolda yürürken, önümü görmedim, düştüm.

Oha be, 40 yılda bir olur..

Beyler 1.9 da oynuyordum, 2 tane camdan kule gördüm.Yeraltına kadar uzuyordu, kazdım kazdım ve bir odaya düştüm.Aha o oda;

b4evyg.png

1.9.3'te herkes görmüş onu.Siyah bir şey varmış oraya Ender Goop diyorlar

Ankara Gazozu said:
Beyler 1.9 da oynuyordum, 2 tane camdan kule gördüm.Yeraltına kadar uzuyordu, kazdım kazdım ve bir odaya düştüm.Aha o oda;

b4evyg.png

Niye field of vision'u (FOV) öküz gibi yaptın?

Arkadaşlar minecraft 1.9.3'ü türkçeye çevirdim.Türkçe olduğu için bazı şeyler saçma gelebilir.Yarın paylaşacağım.
Ayrıca 1.8 için bir türkçe yaması varmış ama bu yeni versiyonu desteklemiyor.Bazı yerleri oradan aldım belirteyim.
%5lik kısmını.

Minecraft'a Türkçe yama ha... çok gerekli değil bence, ama millete "wood" ile "wooden planks"'in ayrımını öğretmek lazım.

-Abi odun koy oraya.
+E olmuyo?!
-LAN KOY!
+E olmadı...
-At bakayım odunları!
+Al!
-Bunlar odun değil...
+YA NE?!
-İşlenmiş odun demek istiyorum...
+Öff.

Dayanamadım uploadladim.Türkçe karakter desteği olmadığı için yazamadım karakterleri.Eksik gördüğünüz veya yanlış gördüğünüz yerleri bana ö.mden bildirin lütfen.

http://www.multiupload.com/2KD1XT6ML8
Dosyanın içinde benioku.txtyi açın yükleme için.

Antifiriz said:
Minecraft'a Türkçe yama ha... çok gerekli değil bence, ama millete "wood" ile "wooden planks"'in ayrımını öğretmek lazım.

-Abi odun koy oraya.
+E olmuyo?!
-LAN KOY!
+E olmadı...
-At bakayım odunları!
+Al!
-Bunlar odun değil...
+YA NE?!
-İşlenmiş odun demek istiyorum...
+Öff.
tahta diyince hemen anlıyolar

Arkadaşlar pumpkin arayışı belam oldu. Kendimi kaybettim. Baya da değerli eşyalar var yanımda fakat evden çok uzağım. Sabah olunca stoneler ile göğün sonuna kadar çıkıp evime bakacam, bulamazsam eşyaları bir sandığa atıp intihar edicem. Birde güneş battığı yerden doğdu, aha burdan batıyordu diye takip ettim iyice şaşırdım.

Bu aralar 4 dakikada bir crash olmaya başladı oyun nedeni nedir acaba ?

Back
Top Bottom