Mesleğiniz ve Yaşınız - Tanıt Kendini

Users who are viewing this thread

atalay121

Squire
arkadaşlar böyle bir konu başlığı altında daha etkin bir tanışma sağlayacağımızı düşünüyorum

not: öğrenci iseniz okul alanınızı ve sınıfınızı yazın ( alan: ilköğretim,ortaöğretim, lisans)

ben, 23 yaşındayım, özel güvenlik görevlisi olarak çalışıyorum

profesyonel oyuncuyum, boş zamanlarımda öğrencilik yapıyorum. vefa lisesi hazırlık-d sınıfı sol tarafta en arkanın bir önünde oturuyorum. ileride uzay mühendisi olmak istiyorum.

Atvekılıç said:
Merakımı mazur görün.Sadece merak etmiştim.O zaman 20 yaş ve üstündekiler sokakta ''Ben züperman yuppi!'' diye gezebilir.
'Nick' diye bir tabi vardır, bildin mi? 60 yaşında da olsa Nick için Dark Knight seçebilir. Ayrıca önemli olan fiziksel değil ruhsal yaş. Belki ruhu genç adamın :razz:

insann'la aynı meslekteyiz. Ben de boş zamanlarımda İstanbul Erkek'te ingilizce hocalarıyla dalga falan geçiyorum. Alamanca da öğreniyorum. Hazırlıktayım. Hedef bilgisayar mühendisliği. Aslında psikologluk da düşünüyorum ama, dur bakalım...

ingilizce hocaları tehlikeli olabiliyor :grin: biz de meşhur bir workbook cezası vardır of of of. hoca kızınca "insann ünite 3 workbook yazıyosun !" defterimin yarısı workbok dolu :grin: hoca beni takmıyor ben de onu geçinip gidiyoruz işte :grin:

insann said:
ingilizce hocaları tehlikeli olabiliyor :grin: biz de meşhur bir workbook cezası vardır of of of. hoca kızınca "insann ünite 3 workbook yazıyosun !" defterimin yarısı workbok dolu :grin: hoca beni takmıyor ben de onu geçinip gidiyoruz işte :grin:
Olm benim ingilizce defterim yok lan :lol: Ödev falan da sallamıyorum fazla. Sene başında üst sınıflardan doldurulmuş ingilizce kitabı aldım, rahatım :lol:
Zaten bu sene hocalara göre toplam 8 defterimiz olması ve geçen dönemin sonunda onların bitip yenilerinin alınmış olması gerekirken benim tek defterim var ve hala bitmedi :lol:

17 yaşındayım,, Ordu Fen Lisesi 11-C,,
Gelecekte Jinekolog, Ardından arkeolog, Ardından elektronik eşya tamircisi xD olmak isterim.
En sonunda da fizik mühendisi olarak hayata gözümü kaparım..

Oğuzhan said:
insann said:
Olm benim ingilizce defterim yok lan :lol: Ödev falan da sallamıyorum fazla. Sene başında üst sınıflardan doldurulmuş ingilizce kitabı aldım, rahatım :lol:
Zaten bu sene hocalara göre toplam 8 defterimiz olması ve geçen dönemin sonunda onların bitip yenilerinin alınmış olması gerekirken benim tek defterim var ve hala bitmedi :lol:

benim sadece 1 defterim var herşeyi onun içine yazıyorum :grin: fizik-kimya-biyoloji-fransızca-matematik-main course-skills-speaking hatta müzik herşey onun içinde :grin:

çarşamba günü biyolojiciyi defterleri vericek hem ingilizce hem türkçesini yazmam lazım yaklaşık 22 sayfa ediyor ve bende ingilizcesi de türkçesi de yok pazartesi salı buralarda olamayabilirim sadece defter yüzünden.

Lise 1

Çevremde süt,ezik,furbolun yüz karası ve pas bile çekemeyen lakaplarıyla anılırım.İlkokulda da böyle idi.Liseye geçip herkesin olgunlaşmasını bekledim ama daha beter oldu.Diğerleri kişisel bilgiler.

Yaa bu kadar dağınıklık olmaz benim yanıbaşımda bütün yıllara ait her defterim bulunur.
Kitaplık alışkanlığım yok böyle kitaplar 3 yerde yığın oluşturmuş orası ayrı ama defterlerim düzenlidir.
Çok da işe yarar bu bence...

Atvekılıç said:
Lise 1

Çevremde süt,ezik,furbolun yüz karası ve pas bile çekemeyen lakaplarıyla anılırım.İlkokulda da böyle idi.Liseye geçip herkesin olgunlaşmasını bekledim ama daha beter oldu.Diğerleri kişisel bilgiler.
Hâlâ şut çekmeyi ve orta açmayı bilmiyorum xD

lost303 said:
Yaa bu kadar dağınıklık olmaz benim yanıbaşımda bütün yıllara ait her defterim bulunur.
Kitaplık alışkanlığım yok böyle kitaplar 3 yerde yığın oluşturmuş orası ayrı ama defterlerim düzenlidir.
Çok da işe yarar bu bence...
Oha :shock:

@atvekılıç: Ben de futbol oynayamam aslında. Oynarsam defan oynarım. Mottom 'top geçer adam geçmez'dir. Gördüğüm herkese omuz atarım, gözüne kum atarım, kasıklarına tekme atarım... Sonra da hakem beni atar.
Ama boş kaleye gol atamam :lol:

Back
Top Bottom