MB Warband Evlenme Sorunu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

WereBear

Sergeant at Arms
Arkadaşlar ben MB Warband'da bir leydi ile aramı 19 yaptım.Öğrendiğim 5 tane şiir vardı.Hepsinide okudum.Daha fazla şiir bilmediğim için nasıl ilişkimi yükseltebilirim?

emreuzun2001 said:
Arkadaşlar ben MB Warband'da bir leydi ile aramı 19 yaptım.Öğrendiğim 5 tane şiir vardı.Hepsinide okudum.Daha fazla şiir bilmediğim için nasıl ilişkimi yükseltebilirim?
Şu an kaç ilişki ?

berkehan09 said:
emreuzun2001 said:
Şu an kaç ilişki ?

19 demiş

emreuzun2001 said:

evlenme teklifi edebilirsin:smile:bir gecelik çıkalımmı de.sonrasını bulursun.sonra hangi kaledeyse o kalenin sahibi en yakınıdır o leydinin.ona gidip izin istemeni isticek senden.izini al.alamazsan bir daha dene ama biraz daha hazırlan.izini alınca büyük bir para ödeyeceksin.parayı hazır tut.onan sonra 365 günlük görev gelcek bu süre içinde bir ara olacak.kimisinin 6 günde olur kiminin 80 günde kimininde benim gibi 130 günü aşar.hala evlenemedim.bu arada bunun için senin derebyi veya kral olman gerekir.paralı asker olurmu bilmem.onun dışında kız kaçırabilirsin.hiç kaçırmadığım için bilmiyorum onu ama:grin:

Şu an 26 oldu.Yanına gittiğim için.Sizinle bir geleceğimiz olabirmi diye soruyorum.Böyle bir şeye niyetlenmeden önce kendini kanıtlaman gerek diyor.Hem derebeyiyim.1 şehir 2 kale 4 köye sahibim.817 nam var.Yinede bir türlü evlenemedim.

emreuzun2001 said:
Şu an 26 oldu.Yanına gittiğim için.Sizinle bir geleceğimiz olabirmi diye soruyorum.Böyle bir şeye niyetlenmeden önce kendini kanıtlaman gerek diyor.Hem derebeyiyim.1 şehir 2 kale 4 köye sahibim.817 nam var.Yinede bir türlü evlenemedim.

Leydinin olduğu şehirdeki bir turnuvayı kazan sonra kaleye git konuş ilişki baya artar.
Bide hata yapmışsın her şiir okunmuyor leydinin  sevdiklerini okucaktın diğerlerinde ilişki düşüyor.

Hiçbir türlü olmuyorsa ( tavsiye etmem ama )
bas hileyi götür kızı.

emreuzun2001 said:
Kız şehirde değil o yüzden turnuvalara katılamıyorum.Ryibelet Kalesinde duruyor :smile:Bu arada onur puanımı bilmiyorum.Hiç bakmadım :smile:

Karakter raporundan bakabilirsin. Kız kaledeykende o ülkede ziyafet verilen şehire gidiyor galiba.

BozRadagast said:
emreuzun2001 said:
Kız şehirde değil o yüzden turnuvalara katılamıyorum.Ryibelet Kalesinde duruyor :smile:Bu arada onur puanımı bilmiyorum.Hiç bakmadım :smile:

Karakter raporundan bakabilirsin. Kız kaledeykende o ülkede ziyafet verilen şehire gidiyor galiba.

eğer o kalenin sahibi giderse.yani akrabası(abisi,babası vs.)

Kız Nuh diyor Peygamber demiyor.Bir türlü evlenemedim.Başka bir leydiyle ilgileniyorum şu an ilişki seviyem 32 oldu evlenmeyi planlıyorum.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom