Mastürbasyonsuz yaşamak

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Siz hala oradamısınız  :lol: Bak güzel kardeşim benim dinime göre insanın en büyük düşmanı nefistir.Yani mastürbasyon,karıya kıza bakma,pis boğazlık,cimrilik,bencillik,namaz kılmamak,öfkelenmek,para ve güç hırsı vs hepsi benim ve tüm müslümanların düşmanıdır,Yani demem o ki müslümanların nefsine zulmetmesi bile farzdır ama gel görki biz bunu yapamıyoruz  :facepalm:

Tatar! said:
Siz hala oradamısınız  :lol: Bak güzel kardeşim benim dinime göre insanın en büyük düşmanı nefistir.Yani mastürbasyon,karıya kıza bakma,pis boğazlık,cimrilik,bencillik,namaz kılmamak,öfkelenmek,para ve güç hırsı vs hepsi benim ve tüm müslümanların düşmanıdır,Yani demem o ki müslümanların nefsine zulmetmesi bile farzdır ama gel görki biz bunu yapamıyoruz  :facepalm:

E tamam ben de biliyorum bunun böyle olduğunu, sadece çok geride arkadaş dediğim şey, eğer onları boşaltmazsan yine boşalacak ve aynı hazzı yaşayacaksın. Evet rüyalanınca yine haz yaşıyorsun, bundan kaçış yok.

Zevki ama eninde sonunda yaşıyorsun yani kaçışı yok ki. Kaçınmaya çalışsan da yaşıyorsun, bir anlamı yok yani kaçınmanın. Eninde sonunda o şehveti duyuyorsun, nefsin köreltemiyorsun çünkü nefsin o zevkle besleniyor.

Ben bu tür konuları nette forumlarda soranları anlamıyorum. Baksana herkez trollemiş. Bu trolleyenlerle yüz yüze aynı konuyu konuşsak hiçbiri ağzını açamaz kardeş sen takma bunları bir imama yada okuyorsan din hocaniza sor burda faydali birşey bulamazsın

Hepimizi tanıyorsun ki rahat bir şekilde genelleme yapıp tanımlatabiliyorsun. Ne kadaaar dikkate alınacak bir üye.

Edit: Mobil imla.

Turkuaz said:
Ben bu tür konuları nette forumlarda soranları anlamıyorum. Baksana herkez trollemiş. Bu trolleyenlerle yüz yüze aynı konuyu konuşsak hiçbiri ağzını açamaz kardeş sen takma bunları bir imama yada okuyorsan din hocaniza sor burda faydali birşey bulamazsın

Umarım dupe çıkarsın.

Hepinizi tanimaya gerek yok açıkça hersey gözüküyor zaten. Ayrica atarli konusunca dikkate alindigni zanneden insanlar gercek hayatta da kesiiin fişek gibidir..
Burdan amacim kimsye it dalaşı yapmak değil sadece gördüğümü söyledim söyleme ihtiyaaci duydum çünkü gercekten cok sinir bozucu

"Gerçek hayatta façanızı alırım"cı tiplemeler en sinir bozucu kişiler oluyor internet ortamında. Bilemiyorum yani. Linç edilsen yeridir.

Cioss Julius U.X. said:
"Gerçek hayatta façanızı alırım"cı tiplemeler en sinir bozucu kişiler oluyor internet ortamında. Bilemiyorum yani. Linç edilsen yeridir.

:lol: :lol: benim gozumden su iletileri okusan varya sinir krizleri geçirirsin.insanlar dalga geçmeyi küfretmeyi cok kolay bir şey saniyor sorun bu siz kendinizu duzeltin gelin beni linç edin kabul

Zihinsel problemlerin var herhalde, insanları tanımadan ileri geri konuşuyorsun, sonra da mileti atarlı konuşuyor diye suçluyorsun.

carrier said:
Zihinsel problemlerin var herhalde, insanları tanımadan ileri geri konuşuyorsun, sonra da mileti atarlı konuşuyor diye suçluyorsun.
adam direk zihinsel problemlerin var heralde diye cumleye baslamis. Al işte bende tam bundan bahsediyorum.
Bir onceki sayfaya bak olayi gorursun zaten.
İnsanlari direk isim vererek suclamadim hakaretde etmedim sende dahil
Yazdiklarindan kendini hemen savunmaya calistigin belli oluyor zaten bu sekilde  kendini savuncagina kendini düzelt.
Burda kimseyle tartismak istemiyorum uzatmasan senin icin daha iyi olur

Tamam özür dilerim, bir daha " Gerçek hayatta sorsan ağızlarını açamazlar" dediğinde bu konuya yazan tüm insanlara bir şey demem, benim sorunum.

Cinsellikle ilgili dini bir analiz yaptım. İslamın hükümlerinin yanı sıra ortaçağ Katolikliğinden esinlendim çünkü bu konuda hassas vaazları var:

1- Mastürbasyon günah. Zevk için defalarca yapıyorsan ruhun büyük hasar alır ve günahdır. Zevk için değil spermin çoksa ve tutamıyorsan penis ve testisini soğuk su ile yıkamalı ve aklına, bedenine hakim olmaya çalışmalısın, cinsel organını tahrik etmemelisin. Rüyalanırsın sonra zaten. Zinaya düşecek olursan caizdir fetvası var ama ben bunu kabul etmek istemiyorum, zinaya düşmeyeceksin, dışarıda sapık gibi gezip karşı cinse şehvetle bakmayacaksın çünkü o Allah'a olan sorumluluktur. Kadınlarda mast. zaten günah çünkü onlarda sperm gibi atılacak bir şey de yok, sadece zevk almak için yaparlar ki bu durumda günah olur.

2-Zina zaten büyük günah. Ama evliyseniz de sadece çocuk yapmak için cinsel ilişkiye girilmeli. Bu ilişki misyoner pozisyonu olmalı, anal ve oral haram. Fantezi yapılmamalı. Cinsellik ile ilgili oyuncaklar kullanılmamalı. Cinsellikten zevk alınmamaya çalışılmalı. Erken boşalmak bu ilişkilerde faydalıdır.

Lol. Hayatımda gördüğüm en saçma cinsellik çıkarımlarını yapmışın tebrik ederim.

Arkadaşlar sakın cinsel organınızı soğuk suya tutma gibi bir saçmalığa girişmeyin. Sadece üşütürsünüz. Spermleri öldürmez, hormonları yok etmez. Sağlıklı bir insanın yaşaması gereken şeyler bunlar. Günah diye sağlıksız davranışlarda bulunmaktan kaçının. İlle istemiyorsanız da yapmayın. Hani doktora gidilecek yerde din hocasına gitmekten bir farkı yok. Sağlığınızı riske atmak istiyorsanız buyurun.

Sperm öldürmez, hormon yok etmez ama cinsel organın aktifliği düşer. Testis torbası küçülür, penis içe kaçar. Bildiğin sırf karşı çıkmak için konuşmuşsun çünkü soğuğun erkek cinselliğini düşürdüğü bilinen bir gerçek

Lako said:
Sperm öldürmez, hormon yok etmez ama cinsel organın aktifliği düşer. Testis torbası küçülür, penis içe kaçar. Bildiğin sırf karşı çıkmak için konuşmuşsun çünkü soğuğun erkek cinselliğini düşürdüğü bilinen bir gerçek
Kardeşim üşütürsün, o sıcaklık normale döndüğünde hormonlar yine çalışacak. Yani bir günlük kurtuluş için sağlığından vaz geçmek de süper kafaymış. Karşı çıkmaktan öte sana inanan insanlara zarar veriyorsun. İyilik yaptığını sanıp sadece kötülük ediyorsun. Vebali de senin boynuna.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom