M&B'le nasıl tanıştınız?

Users who are viewing this thread

Goktug Bey

Sergeant Knight at Arms
Bu konu altında M&B'le nasıl tanıştığımızı yazıyoruz beyler.
Ben başlıyorum.
Internet cafede kazara açmıştım Türkçe olduğunu görünce biraz oynadım kılıç kalkan görünce baya hoşuma gitti. Cafeciden oyunu Cdye atmasını isteyip evde pcme kurmuştum. Orjinal olmadığı için yanılmıyorsam 6. seviyeye kadar oynayıp yeniden başlıyordum sürekli. :grin:

arkadaşlara gittiğimde oyunlarının arasında gördüm hemen cebe attım eve gidip oynamaya başlamıştım bir kaç gün sonrada arkadaş arayıp sövmüştü :sad:(

Kuzenim wfas oynuyordu ondan öğrendim yani ilk oynadığım mount blade serisi wfastı.

Konuyu cıvıtmayınBi altın gününde tanıştım.Annem güne gitmişti benimde evde karnım acıktı annem gel dedi. Orada gün yapan kadının çocuğu. warband oynuyodu. Ben niye duymadım böyle bi oyun dedim. Sonra oyunun ismini unuttum
Ararken youtube da denk geldi.

Yoldan geçerken kutuyu gördüm. O bana baktı, ben ona. Sonra elledim,süzdüm kutuyu. Sonra eve attım. Evde çatır çatır yükledim. Sonra zart bir sorun oldu aha burdayım.

4 yıl önce abim mount and blade diye harika bir oyun var dedi yükledik ilk mount and blade oynadım sonra warband sonra napolyon simdi wfas ve bannerlord (cikinca) oynamayi dusunuyorm.

İlk internette rastladım crack indirdim. Eğitim kampında başlamıştım attan inemiyodum sinir olmuştum. Çapulcular beni kovalıyodu bütün map boyunca :grin:

Eskiden abim oynuyordu.Bende izlerken abim bi savaşlığına bana vermişti hemen öldüm de ama içimden süpermiş dedim.

Bir arkadaşım başka bir arkadaşıma hediye olarak Warband almıştı ben lisedeyken. Alan arkadaş bir süredir oynuyordu bütün gün muhabbetini yaptık oyunun. Ben de gittim aldım D&R'dan. Liseyi bitireli kaç yıl oldu hala oynuyorum Warband. :grin: (Şu Bannerlord bir çıksa artık..)

Her Şey Bir Arkadaşın Oyunu Almasıyla  Başladı Tabii Bende Anlıyorum O zaman Oyundan Anlattı Bana Oyunu Dur Şunun Bir Demosunu Oynayayım Dedim. 20-30 Kez Bitirip Tekrar Başladığımı Hatırlarım(Hani Belli Seviyeye Kadar Ya).
Sonra Gidip D&R'dan Oyunu Aldım Şansıma Son Kutu imiş O gün ki.

Okul bahçesinde birgün geziyordum hoca dedi Berkay gel buraya dedim buyrun hocam.. Dedi çıkar kalem belimden mouseyi çıkardım, dedi çıkar defter klavyeyi çakardım dedi çıkar MeBe hocaya bi baktım dedim o nedir? Araştırdım playstoredan aldım direkt korsan bakmadım bile steamla bile öyle karşılaştım..

Asıl hikaye şöyle ben ortaçağ hastasıyım bi bebe zamanı daha wb yok düşünün bi bakınıyorum resimlere mbnin resimleri çıktı anaa dedim ne güzel bişi bu dedim korsan tabii kide indirdim oynadım sonra wbyi gördüm mp olayıda çıkınca dedim ben bu oyunu alırım gittim playstoredan kontörle (tabi daha bebeyiz) aldım sonra sp oynadım hunharca ve mpye geçtim ama bayaa oynadım spyi.. Sonra sinners zamanlarında mpye başladım hep bu TR_Sinners'e giriyordum sonra işte öyle başladık wfas napo öyle gitti.. :smile:

edit: telden yazıyorum noktalama yok 2. Okuyuşta anlarsınız.. :smile:)

Hahaha yanıtlar super yalnız. :grin:

tatar1944 said:
İlk internette rastladım crack indirdim. Eğitim kampında başlamıştım attan inemiyodum sinir olmuştum. Çapulcular beni kovalıyodu bütün map boyunca :grin:
Aynen benim hikayede buna benziyor. :grin:

Arkadaşla evde oynamak için oyun almaya gittik bir mağazaya. Arkadaş şöyle silahlı oyunlara bak felan dedi. Bende oyun raflarını karıştırmaya başladım. Tam o anda Mount Blade yere düştü. Almak için eğildim, o bana baktı ben ona baktım. Böyle içimin ısındığını fark ettim. Aldım elime arkadaşa döndüm, dedim bunu da alalım, oynarız. Arkadaş baktı inceledi, dedi Türkler yapmış alalım bakalım dedi. Eve gittik bir oynuyoruz anlatamam. Saatlerce oynadık. Hala daha oynuyoruz.

Eskiden biz sürekli arkadaşlarla birbirimizin evine gider oyun felan oynardık.Yine biz bir kaç arkadaş toplandık gittik bir arkadaşın evine orda gördüm ve baya sevdim.

Çok sıkılmıştım güzel bir oyun olsada oynasam diyordum sonra internetten araştırıken mount blade warband ı gördüm indirip denedim ve oyunumu bulduğumu o zaman anladım.

Back
Top Bottom