[M] Ak Elâ - Warband. Anasayfa'nın son hali güncellendi. 12 Şubat 2012

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Kenterte_ said:
La size krallıkları hep dost veya düşman yapmayı ben öğettimm :grin: şaka yapmıomm valla bakın :grin: inanmayan dreada sorsn en azından işin temellerii anlattm.. :grin:

Gerek kalmadı bebeğim.  :lol: Hiç bilmeyen birisi bile keyfi için yaptığı minimodda yapabiliyormuş.  :lol:

Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

Ağzı yorulmamışmı bunun ya  :lol:

Launcheri açıklığa kavuşturduktan sonra sıra Splash Screene geldi. (Oyunun başındaki Load şeysi :smile: )

Şimdi sceneyi iyi ayarlamak gerekiyor.

1. Seçenek:
Buster oblivion temalı birşeyler istiyordu. Şunun gibi
lotr_01_1024x768.jpg

2. Seçenek:
Ancak ben isme göre birşeyler düşünüyorum. yani Minas Tirith ve Ak Ağaç temalı. Concept Art olarak koymayı düşünyorum.
Ted Nasmithin şu çizimi çok uygun aslında. Biraz PS çalışması ile teliften kurtuluruz  :mrgreen:

Çok hoşuma gidiyor. TWT yıllarımda duvarkağıdımdı
TN-Minas_Tirith_at_Dawn.jpg

3. Seçenek:
Orta halli bir PS çalışması. Kalitesi orta halli. Pek tercih etmeyeceğim. Ama yinede koyayım dedim.
Minas-Tirith-lord-of-the-rings-3073312-1024-768.jpg

4. Seçenek:
Yine wallpaperlerimden, süper bir kalitesi var. Kullanımda mükemmel olacaktır.
attachment.php

Userfacein altını üstüne getirmeyi planlıyorum. Yani nativin çerçevelerine elveda diyebilirsiniz.

Çalışma yönünden bakarsak süper.

Ancak concept art olması gerekiyor. Yapabilirsen, kulenin üstteki 3 katınıda aynı hale sok. Olmuyorsa vazgeçebiliriz. :smile:

2. kattaki netliği vermiyor. Öyleyse sıfır hali ile ilk yaptığının arasında birşeyler denermisin?

Bu arada senin neden hala teşekkürler listesinde ismin yok? PMden atarsın bana görevlerini :smile:

cioss video için senle iletisime gececem ben fakat şu an kuzenim bizde ilgile1nmem gerek bugün gidecek sanırsam aksam üstü irtibata geçerim.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom