[M] Ak Elâ - Warband. Anasayfa'nın son hali güncellendi. 12 Şubat 2012

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Balamir

Knight at Arms
Old Guard
Öncelikle bu yazıyı okurken arka planda bunu dinlerseniz çok uyumlu olacak, teşekkürler...
http://fizy.com/#s/255n2u
            Arkadaşlar çok uzun süredir oyunla hatta bilgisayar ile ilgili herhangi bir şeyle ilgilenemiyorum dersler yüzünden ilginiz için çok teşekkür ederim çok sayıda mesaj atılıyor hepsine tek tek cevap veremediğim için üzgünüm. Muhtemelen Warband sürümü çıkmayacak. Çünkü tüm süreç boyunca sadece 3 kişi tarafından takip edilmiş ve zorlukla yapılmış bir beta sürümü olmuştu, o 3 kişi de ilgilenmiyor artık oyunla bu yüzden modun indirilebilir son hali 0.2 Beta sürümü olarak kaldı zannediyorum. Çok bug'ı olan hayalimdeki oyuna çok uzak bir hal oldu bu ama yine de birkaç gün önce eski dosyaları karıştırırken buldum modu ve oynarken zevk aldığımı fark ettim. Mekanlarıyla, müzikleriyle arayüzü veya karakterlerin görünümüyle Orta Dünya'da hissi verdiğine eminim.
            İşte bu yüzden bi süre oturdum hataların bir kısmını giderdim ve bunca emeğin boşa gitmemesi için en azından özet mahiyetinde bi video yaptım (http://vimeo.com/36636425)
Youtube'da sesi kıstı zalimler ama bi gün açılır belki onun da linkini koyuyorum
(http://www.youtube.com/watch?v=Ve9EApnyd_U)​

Kodlamanın, haritanın, atmosfer kaplamalarının ve esprilerin hepsi bendeniz tarafından yapıldı, iskelet sistemini ve öldürülen düşman sayısı kodunu bekir yaptı       
Model ve kaplamaların hepsi Dreadshadow ve Necati
Minas Tirith, Barad-Dur gibi oyun içi mekanları Baris_B yaptı
Bize siz destek verdiniz...

1zwn52r.jpg
Uzun bir aranın ardından tekar çalışmalara başlıyoruz arkadaşlar...
Ak Ela 0.2 Beta versiyonundan aynen devam edeceğiz ama eski konuyu incelemeyenler veya yeni gören arkadaşlar için kısa bir toparlamak lazım sanırım. Modun konusu Yüzüklerin Efendisi filmidir, kitabı değil filmin senaryosu üzerinden gidiyoruz. Eğer kesin zaman belirtmek gerekirse Yüzük Kardeşliği filminin başlangıcı gibi olacak ama sapmalar olabilir yani Elfler Güneş Yıllarına başlamışken Hobbitler Eru'da bile olmayabilir. Daha çok görsellere önem veriyoruz, eski konuda olduğu gibi "Elendil'in orda ne işi var?" ya da "Aragornu indirin ordan" hatta "Legolasa ne yaptınız?" gibi sorular sormazsanız yerinde olur. Ses, müzik, arayüz, modeller ve krallık sistemi tamamen farklı olacak ve oyuna başlayan insan kesinlikle Kalradya hakkında birşey anımsamayacak bile...
Arkadaşlar ayrıca son birşey rica ediyorum ki lütfen diğer konu gibi günlük yaşantınızdan kesitlerle, hobilerinizle, tatlı fotoğraflarınızla veya küçük şakalarınızla konudan sapmayın...
Bu sayfa hazırlık sayfasıdır, çalışmalar ilerledikçe yenilenecektir ayrıca isteyen arkadaş spoiler içlerindeki yazıları buton olarak tasarlayıp yollayabilir yardım etmek istiyorsa, böylece "Hehe balamir yardım edebilir miyim? lütfen lütfen lütfen hı nolur? ismimi anasayfaya yazın hadi ama!? bu arada ismin boromir olacaktı sanırım yanlış yazmışsın :mrgreen: :mrgreen:" gibi mesajlara mahal vermemiş oluruz

Ekran Görüntüleri
İmza ve duvar kağıtları
Yeni taraflar
Birlik rütbeleri

Mod Takımı:
*|BalamiR|                => Harita, Kaplama, Kodlama, Mod Ekibi, Modun Fikir Anası (babası)
*Necati                    => Modelleme, Kaplama
*Dread                    => Modelleme, Kaplama
*bekir007                => Modelleme, Kaplama, Rigg, her türlü destek :mrgreen:
*Barış_B                  => Modelleme, Kaplama, Oyun içi

Özel Teşekkürler:
jpog_tr'ye modelleri ve kaplamaları için çok teşekkürler...
DreadShadow'a modelleri(1:cool: ve kaplamaları için çok teşekkürler...
Artizan'a bayrak dosyaları için çok teşekkürler...
Arch3r'a köprü kodları için çok teşekkürler...
bekir007'e kaplamaları, riggleri, modelleri ve arayüz değişimleri için çok teşekkürler...
Fugi'ye bayrakları, konseptleri ve arayüz değişimleri için çok teşekkürler...
MAXHARDMAN'a animasyon değişiklikleri için çok teşekkürler...
Barış_B'a trol modeli için çok teşekkürler...
Josh'a müzikleri için çok teşekkürler...
punkt'a kaplamaları için çok teşekkürler...
<knight>'a oyun menüsü kodu için çok teşekkürler...
ibokula'ya rig yardımı için çok teşekkürler...
Leonidas'a başlangıç önerileri ve NPC hikayeleri için çok teşekkürler...
JusticeDaqqeR'a mekan ve kişiler listesi için çok teşekkürler...
ALPARSLAN(1071)'e önerileri ve katkıları için çok teşekkürler...
Llew2'e büyücü kaskı için çok teşekkürler...
TWT'den tanıdık yüzler addar ve spark'a mekan isimleri önerileri için çok teşekkürler...

OSP:
Dain Ironfoot'a pelerinleri için çok teşekkürler...
Dindi'ye birkaç miğfer modeli için çok teşekkürler...
maw'a birkaç zırh modeli için teşekkürler...
Jedediah Q'a yüz kaplamaları için çok teşekkürler...

Tanıtım:

Ak Elâ 0.1 Tanıtım Vidyosu:
xFire

2jakoxi.jpg
28i48jl.jpg

imzaveduvarkagitlari.jpg

Duvar Kağıtları;
ROKET TAKIMI!  :razz:
wsonering1280x960copy.jpg
wsonering1600x1200copy.jpg
Takdire şayan çalışmasından dolayı Cioss'a bu plaketi veriyoruz;
apk3lt.jpg

featuresx.jpg

Betav0.1:
- Yeni haritalar (beta için 3 yeni OSP harita)
- Yeni krallıklar.
- Yeni eşyalar, silahlar, zırhlar.
- Yeni sınıflar.
- Taraflara özel tauntlar.
- Yepyeni sesler. (Ork bağırtıları, insan naraları, trol böğürmeleri vb.)
- Yeni iskelet sistemleri (cüceler, troller, entler vb.)
- Yeni müzikler. Tamamı lisanslı orjinal kalitede LOTR orkestrası müzikleri, ve fazlası.

Betayı biran öcne çıkartabilmek için planın bir kısmı askıya alınmıştır, duyurulur.

teekkrler.jpg

yzk.png
a4 - Videoları için
yzk.png
theGuardian - Henüz yapmadığımız kodlar için 
yzk.png
Necati - Modelleri için
yzk.png
faradon - OSP silah paketi için
yzk.png
M.ArdA - WB-TR bölündeki destekleri için
yzk.png
Deli Paşa - Modelleri için
yzk.png
pitrs  - OSP harita paketi için

;teşekkürler.

2. Mesajı Ekran Görüntüleri haline getirdim. Şimdi bir logo tasarlıyayım.

Çok güzel.Bu konu daha iyi oldu öbürkü ne idi öyle..
[M] yi neden kaldırmıyorsunuz ? Sadece Multplayermı?

Steelo said:

SP için cok zaman gerekli ama multiplayer kısa sürede cıkacaktır. öbür konuyuda kilitlicektir heralde balamir. artık burdan devam ediyoruz.

Steelo said:

AEMPMOD  :wink: İlerde Spyide düşünürüz.

@Dread, hemen thumbnaile atlıyorum. Bu arada Ekran GÖrüntüleri için başlık yaptım sizce güzel mi?

ekrangrntleri.png

Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

Edit: Balamir ilk mesajdan ekran görüntüleri spoilerini temizleyebilrisin. :wink:

Giderek güzelleşiyor. Şu resmin kaymasına bir çözüm bulurum. Kolay o. Şimdi 4. Mesajı (benimkini) krallıkları hazırlayayım. Bu arada 3. Mesajınada başka bir kısmı koyabilirsin.

Mod ekibi kaldı hacı oraya :d başka ne başlık koyabiliriz? Ayrıca senaryoyu yazmamıza gerek yok diye düşünüyorum da

3. için Ekip Gifi hazırlayım hemen. :smile:

Edit: Bak ne dicem? 3. mesaja8seninkine hani) Mod ekibi, krallıkları, imzalar koyarız. 4.ye benimkine Feturesi koyarız?

Xefor Cioss said:
3. için Ekip Gifi hazırlayım hemen. :smile:

Edit: Bak ne dicem? 3. mesaja8seninkine hani) Mod ekibi, krallıkları, imzalar koyarız. 4.ye benimkine Feturesi koyarız?
Kabul hacu. Fatures derken yeni özellikler demek istiyosun di mi :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom