Kral olanlar bakabilirmi ?

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Forbidden Love

Arkadaşlar,Lehistan veya Rusya senaryosunu hilesiz bitirip kral olan biri save'ini paylaşabilir mi?

Flecha said:
benim var ama hileli.denemek için açmıstım istermisin

Sağol , birtane bulmuştum save ama açtığımda asker sınır 5bin civarıydı nam 10bin felandı ben öyle istemiyorum.kendim yapmaya çalışıyorum şuan Lehistan'da kral a işveç lordları felan verdim,Rusya'da ise
Gerasim Evanjelik diye bir adamın yanına gidecem pek kalmadı zaten ikisindede.

Forbidden Love said:
Sağol , birtane bulmuştum save ama açtığımda asker sınır 5bin civarıydı nam 10bin felandı ben öyle istemiyorum.kendim yapmaya çalışıyorum şuan Lehistan'da kral a işveç lordları felan verdim,Rusya'da ise
Gerasim Evanjelik diye bir adamın yanına gidecem pek kalmadı zaten ikisindede.

Cheat Engine Adlı Programla  Namı 10binden  0 ra bile düşürebilirsin.
Askerleri dağıttıgındada  problemin çözülmüş olur.

Death_EateR said:
Hilesiz biraz uzun sürer kardes 150günde hile ile kral oldum kim bilir hilesiz kac gün sürer :grin:
,
Çok başarıssızsın o zmn ben 30 günde çardım. İsyan çıkardım tek tek ikna ettim lordları anında çar oldum hiç savaş bile yapmadan.

Kont Racozius said:
Death_EateR said:
Hilesiz biraz uzun sürer kardes 150günde hile ile kral oldum kim bilir hilesiz kac gün sürer :grin:
,
Çok başarıssızsın o zmn ben 30 günde çardım. İsyan çıkardım tek tek ikna ettim lordları anında çar oldum hiç savaş bile yapmadan.

Başarızlıkla alakası yok ben başta hile kullanmadım görevler zorlaşınca mecbur acmak zorunda kaldım. Direk hile ile başlamadım anlıcan

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom