Kralı Taht'tan indirip yerine geçme

Users who are viewing this thread

yusuf3310

Recruit
Şimdi beyler native modunda da bu özellik var mı yani modlarda da var mı bilmiyorum ama adamın biri oyuncunun biri kim olduğunu hatırlamıyorum ve kral çok yaşa diye bağırıyordu halk adamda kralı yönlendiriyordu kralı tahtan indirip yerine geçme olayı var mı ??

Kendi krallığınızı kurarak kral olabilirsiniz, ya da bir kralı tahttan indirerek onun yerine o krallığın taht talibini kral yapabilirsiniz. Fakat bir kralı tahttan indirip onun yerine kendiniz kral olamazsınız. Bir krallığın taht talibi olmak insana doğuştan gelir, aileniz/soyunuz ile alakalıdır. Yani hop diye Rhodok kralı olamazsınız, o tahtta hak iddia etmeniz için aileden gelen bir hakkınız olması gerekir taht üzerinde. Kısaca eğer kral olmak istiyorsanız yeteri kadar güçlendikten sonra kendi krallığınızı kurmanızı tavsiye ederim.

Ateş ve kılıçta senoryo var, kral olabiliryorsun dediğinşekilde. Ama warbanda öylebir özellik yok malesef

yok zaten herşeyi biliyorum oyunu tamamen başından sonuna kadar biliyorum da böyle bir olay gördüm ondan bilmediğim birşey mi var diye sordum eyw

Back
Top Bottom