WB Evlilik ve Devlet Kurma Rehberi

Users who are viewing this thread

Beyler lorda gidiyom leydiyle konusabilir miyim diye adamla ilişki puanı 1 düşüyo şimdi ki lordla ilişki puanı 32,leydiyle 40 bu işin sonu hayırlı mı :grin:

Usta Ben Sarranid Asileri olarak kaldım nası değiştiebiliriz?? krallık kuramadm, ama krallklar bana savaş ilan edebilio

LTFEN YARDIMM

resmi  olarak tanınmayan bir krallığım var :grin:  başta her şey çok güzeldi. bazı lordlarım başka krallılardan kopup bana geliyordu. sanırım 20 ye yakın lordum var. Hepsine minimum 1 kale vr2-3 köy verdim. şimdi ilişkiler -60 . -70 lere kadar düştü. eski yoldaşlarım (yeni lordlarım)  bana kızgın.  bazı lorlarım kaleleriyle birlikte benden ayrılıp diğer krallıkara geçiyorlar.  lordlarımla ilişkilerimi nasıl düzeltebilirim. Bir kaç defa ziyafet verdim...

Savaşlardan bıktığım için elegeöirdiğim lorları serbest bırakmadım. Fidyeleri kabul etmedim ve onurum giderek düşmeye başladı. Zamanla bazı lorlar kandrılmaktan, geçmişte berbat şeyler yaptığımdan bahsetmeye başladılar. zaferlerimde bile onurumu sorguladılar. Onurum yükselirse lordlarımla ilişkilerim düzelirmi.

Birde bütün şehir ve kaleleri ben aldım. lorlar köy yağmalamaktan başka bir şey yapmıyorlar. lordlarım kendi başların kale alamıyormu ?

yahu arkadaşlar ya ben bu devlet kurma işini anlayamıyorum ya da oyunda bi sıkıntı var. yönetme hakkım 33 ve evliyim. bağlılık yeminimi bozuyorum ve o anda elimdeki dört kale ve iki köy gidiyor  :mrgreen: ben devleti nasıl kuruyorum ondan sonra ? elçi yollamaktan falan bahsediyor herkes ama yoldaşlarla konuşurken öyle bir şey de çıkmıyor bende. yardım edebilirseniz sevinirim.

Arah said:
yahu arkadaşlar ya ben bu devlet kurma işini anlayamıyorum ya da oyunda bi sıkıntı var. yönetme hakkım 33 ve evliyim. bağlılık yeminimi bozuyorum ve o anda elimdeki dört kale ve iki köy gidiyor  :mrgreen: ben devleti nasıl kuruyorum ondan sonra ? elçi yollamaktan falan bahsediyor herkes ama yoldaşlarla konuşurken öyle bir şey de çıkmıyor bende. yardım edebilirseniz sevinirim.
Bakandan yolluyorsun.

Hocam ben evlendikten baya zaman sonra krala yeminimi bozdum ve krallık oluşturacaktım. Ama bide baktım ki benim hatun yok ortalarda :smile: Her kime sorsam seçeneklerde ismi olmuyor. vasisinin kalesine gitmiştir belki dedm ordada yoktu. Nerde bu kadın  :evil:

oyuna bak be gerçek gibi 1. soru steamda adın ne 2. soru kralın kardeşiylle veya kızıyla evlenebiliyozmu 3. soru oyunda rodok krallığını merak ettin yeni adam açtım biraz hile yaptım :smile: nedense her gördüğüm lord bana karşı bazıları  iyi gunumdeyim azını burnunu kırardım diyo bazıları beni kovalıyo kaleye giriyom (akşam) bi baktım muhafızlar peşimden koşuyo kaleye almıyolar neden bole acıba 4. soru kendi kalemizi şehrimizi yada köyümüzü kurabiliyozmu 5. soru zor moddayım ara sıra hile yapıyom bi adamı öldürme görevi var 1 adam!!! dalıyom nerdese olcektim hileyle zırt pırt can basıyom vuruyom vuruyom olmuyo hilemden hızlı beni ööldürüyo neden acıba bide o adam vergi toplama gorevi vermişti yaptım köy beni hiç beğenmiyo nasıl köy ve krallık ilişkilerimi  çabuk geliştirebilirim 6. soru kraldya da gerçekten barış sağlanabilirmi 7. soru genç kızla evlencem ama hiç ziyafet düzenlenmiyo kızı aldık saydım hadi yeni krallık kurunca kızı nasıl kendi krallığıma çekebilirim 8.soru modelleme bilionmu biliosan ders isticem ve model buldum diyelim oyuna nasıl atçam araba bulup mount bladeye atarız güzel olmazmı :smile: 9. soru nasıl bukadar bise yazmamayı becercem ;-< ?

Back
Top Bottom