Khergit to Ottomans Mod

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Bu anadolu halkına biraz hakaret olur. Sonuçta anadoluda yaşayan insana kimse karşı çıkamaz. Hem zaten kalradyada bile müthiş savaşçı olan altın kılıçlar varsa kim bilir geldikleri yerde neler vardır  :grin:. Biz Türkiye haritasını başka bir modda kullanabiliriz yalnız.

ayazoğlu said:
Bu anadolu halkına biraz hakaret olur. Sonuçta anadoluda yaşayan insana kimse karşı çıkamaz. Hem zaten kalradyada bile müthiş savaşçı olan altın kılıçlar varsa kim bilir geldikleri yerde neler vardır  :grin:. Biz Türkiye haritasını başka bir modda kullanabiliriz yalnız.
bence bir tarihi gerçeği yansıtmış olur önce Cengiz Han ardından Timur Anadolumuzu yaktı,yıktı.Aslına bakarsan bu kergitlerde zaten bana Moğolları andırıyor.

Mantıklı da şimdi Osmanlı Kalradyaya gelince Anadoluda yeni krallıklar kuruldu(senaryoya göre yani tarih bilgim var) Onlar yeni kurulmuş güçsüz Khergitlere imkan verir mi Khergitler bide Anadoluda yenilir hem Anadoluyu yakarsa eline ne geçer olmayan Osmanlıdan öcünü mü alır . En iyisi Kalradyadaki Osmanlıya dalması

Bence ikincisinde harita değişsin denizde gide bilme falan olsun (1257AD deki gibi oynuyanlar bilir) bissürü yeni askerler gelsin ve bizans roma gibi yeni imparatorluklar gelsin oyub öbylece daha güzel olur (benim fikrim) :cool:

Bide Kalradya daha büyük bir haritada alobilir bu sefer keargit liler geri döner osmanlılar hala kalır ve keargit ve osmanlı bir birlerine düşman olur

Knıghts said:
Bence ikincisinde harita değişsin denizde gide bilme falan olsun (1257AD deki gibi oynuyanlar bilir) bissürü yeni askerler gelsin ve bizans roma gibi yeni imparatorluklar gelsin oyub öbylece daha güzel olur (benim fikrim) :cool:

Utanmasan bütün dünyayı kalradyaya sığdıracaksın

Kardeş ben mod u öğlen indirdim oynadım valla nediyeyim manyak yapmışsın helal olsun helalll  :wink: bide eşyamı ne kayboluyomuş nasıl yani açıklarmısın

Knıghts said:
olabilir  :mrgreen: sen 1257AD modunu oynamıssan bilirsin bütün dünya var maşşallah
Biliyorum ama orası Kalradya değil dünya

Knıghts said:
Kardeş ben mod u öğlen indirdim oynadım valla nediyeyim manyak yapmışsın helal olsun helalll  :wink: bide eşyamı ne kayboluyomuş nasıl yani açıklarmısın
eşya kaybolma şu lordun kabul salonuna çıkınca Osmanlı paşalarının zırhları yok sanki hepsi güreş için donuyla gelmiş

bid e ben ilk indirdimğimde native oynuyodum 79 gün de kaydet okuldan gelince devam ettim bi baktım brn svadya krallığındandım bi baktım adamları üsttü yok ve senin ölene kadar savaşacağız diyo bana lütfen cevap verebilirmisiniz

Talha Paşa said:
ayazoğlu said:
bence bir tarihi gerçeği yansıtmış olur önce Cengiz Han ardından Timur Anadolumuzu yaktı,yıktı.Aslına bakarsan bu kergitlerde zaten bana Moğolları andırıyor.
Evet zaten oyun haritasında da iyice anlaşılıyor.Ancak Tarihteki dünya ile Mount & Blade'deki dünya aynı değil ama buradan bir benzetme yapabiliriz :razz:
Kergit=Moğolistan
Sarrani=Arabistan
Svadya=İngiltere
Nord=Viking
Vaegir=Rusya[dünya haritasında coğrafi yapıdan dolayı dedim yoksa rus olması imkansız :wink: ]
Rodok=İspanya[İşte burada bir karışıklık oluyor.Çünkü sadece İspanya değil Saksonya(Almanya),Fransa,İtalya da bulunabiliyor.]

rapcimen said:
KERGİT ACEMİSİ OLARAK GEÇİO OSMANLI KÜLÜSÜS DEİL :s SADECE BAYRAK DEISTI OKDR
1)Hepsini büyük yazma
2)Külüsü değil Köylüsü Türkçeyi bozma!
3)KtO'nun içindeki languagese gir içindeki herşeyi sil rardan tekrar çıkar dene

ya arkadaşlar adamlara patch falan diyorsunuzda o modu yapan adamlarında bir yaşantısı var mesajlarda demişlerki son haftalar sınav haftası o yüzden haziranda paylaşacağız düzgün versiyonunu o yüzden biraz bekleyeceğiz

Assasins Creed said:
ya arkadaşlar adamlara patch falan diyorsunuzda o modu yapan adamlarında bir yaşantısı var mesajlarda demişlerki son haftalar sınav haftası o yüzden haziranda paylaşacağız düzgün versiyonunu o yüzden biraz bekleyeceğiz
Arkadaş doğru diyor ben bir öğrenciyim ve bir hafta sonra SBS var SBSden sonra bakacağız

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom