Kalradyada Osmanlı / Bölüm 7 ÇIKTI

Users who are viewing this thread

Çünkü Sarranid'i Göz Önüne Almıyorlar Ve Sarranid'i Kalradya Haritasından Atıyorlar Kafalarında Anladın İnşallah ?

I.Süleyman said:
Çünkü Sarranid'i Göz Önüne Almıyorlar Ve Sarranid'i Kalradya Haritasından Atıyorlar Kafalarında Anladın İnşallah ?

Ben anlayabiliyorum çok şükür ama sen olayın çeliştiğini anlamıyorsun. Sarranid çöllerinin tehlikeli olmasından dolayı Sarranid topraklarına karışmama kararı aldıklarını söylüyorsun ama yapılan haritada Sarranid yok. Madem karışmayacaklardı o zaman haritada niye yok? Doğru düzgün şeyler yap bence.

Sen Bir yere giderken tüm dünyanın haritasınımı alıyorsun yoksa gideceğin yerinmi ? ayrıca bu benim kurgum sana kalmamış geçen bölümden beri takmışsın bana bu konuya artık yorum yapmanı ıstemiyorum

I.Süleyman said:
Sen Bir yere giderken tüm dünyanın haritasınımı alıyorsun yoksa gideceğin yerinmi ? ayrıca bu benim kurgum sana kalmamış geçen bölümden beri takmışsın bana bu konuya artık yorum yapmanı ıstemiyorum

Dünyanın 6 ülkesinden 5'ine gideceksin diğerine ambargo? İyi bakalım ben sadece saçmalıklarını düzeltmen için yardım etmek istemiştim. Kurgun gerçekten güzel ama bunu aktarma konusunda acemisin bence. Kendini geliştirmek için de eleştirilere açık olman lazım, benim sana karşı bir art niyetim yok. İstediğin gibi olsun yazmayacağım bundan sonra.

Bak Eleştiriye Açığım Fakat Sen Çok Uzatıyorsun Kirlilik Yapıyor. Şu Hatan Var Desen Tamam Derim Düzeltirim Ama Sen Sanki Gerçek Baskıymış Gibi Söylüyorsun Gerçek Baskıda Bunları Zaten Düzelticem. Uzatmamak Şartıyla Eleştirebilirsin Birşey Demiyorum Ama Uzatma Bunu Yapmazsan Problem Olmaz

Bir hikayede hikayenin konusunun kalitesi ile yazının akıcılığı ve hatasız oluşu birbirine bağımlıdır. Yazı karşıdaki insana o ortamı yaşatan yegane nesnedir. Eğer yazıda akıcılık yoksa veya yazım hataları olursa o olayı size yaşatamaz. Eğer yazdıklarınız arasında tutarsızlık varsa sizi bu yazı irite eder. Hikayede yazı üslubunun gücünü inkar ve ihmal edemezsiniz...

Back
Top Bottom